27
30,66

Огляд матчу "Шахтар" – "Аустрія" – 3: 0

"Гірники" провели перший матч на зборах в Австрії

Огляд матчу "Шахтар" – "Аустрія" – 3: 0 Футбол "Гірники" провели перший матч на зборах в Австрії

Донецький "Шахтар" на другому зборі, який проходить в Австрії, зіграв товариський матч з "Аустрією". "Гірники" здобули впевнену перемогу, забивши у ворота суперників три м'ячі. У першому таймі відзначилися Мораєс та Ісмаїлі, а після перерви гол забив Фернандо.

"Шахтар" – "Аустрія" 3: 0

Голи: Мораєс (16), Ісмаїлі (44), Фернандо (54)

"Шахтар" (1-й тайм): П'ятов, Данченко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Марлос, Коваленко, Фернандо, Мораєс.

"Шахтар" (2-й тайм): Шевченко, Бутко, Ордець, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Пихаленок, Болбат, Веллінгтон Нем, Дентіньо, Тотовицький.

У "Шахтаря" заплановано ще два поєдинки. 9 липня проти "Вітесса" (Голландія) і 12 липня проти "Бешикташа" (Туреччина). Після чого "гірники" повернуться до Києва і продовжать підготовку до нового сезону в Україні. Вже 21 липня "Шахтар" зустрінеться з "Динамо" в Суперкубку, а 25 липня стартує в Прем'єр-лізі виїзним поєдинком з "Десною".

Раніше ми писали, що гімнаст Олег Верняєв, телеведучий Андрій Бєдняков і володарка семи головних вершин світу Тетяна Яловчак знялися в промо-ролику нової виїзної форми "Шахтаря", а також облили один одного шампанським.

Нагадаємо, що форвард "Шахтаря" потрапив до числа претендентів на нагороду Golden Boy-2018: Гіоргі Арабідзе бореться за приз кращому гравцеві світу віком до 21 року.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Огляд матчу "Шахтар" – "Аустрія" – 3: 0". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Використання матеріалів і новин сайту дозволено лише з посиланням на Сьогодні.ua. Для новинних та інтернет-видань обов’язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

Матеріали, відмічені знаками «реклама», «PR», «Фінансове питання», «Новини компаній», «Офіційно», «Новини регіонів», «Актуально», «Точка зору», «Прямим текстом» публікуються на правах реклами.

Всі матеріали, які розміщені на сайті Сьогодні.ua з посиланням на агентства «Інтерфакс-Україна» або «Українські новини», не підлягають подальшому відтворенню та / чи розповсюдженню в будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентств «Інтерфакс-Україна» або "Українські новини"