Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Визначилися всі учасники Ліги чемпіонів-2014/15

1 червня 2014, 12:46

"Дніпро" буде несіяним у третьому кваліфікаційному раунді

Стартує Ліга чемпіонів 1 липня. Фото AFP

Стартує Ліга чемпіонів 1 липня. Фото AFP

У суботу визначився склад учасників Ліги чемпіонів сезона-2014/15. У турнірі зіграють 77 команд.

1 -й кваліфікаційний раунд (жеребкування 23 червня, матчі пройдуть 1 / 2 і 8/ 9 липня)

"Сіяні ": "Левадія" ( Естонія ), ХБ " Торсхавн " (Фарерські острови ) , ФК "Санта -Колома" ( Андорра ) .
"Несіяні": "Бананц" ( Вірменія) , "Ла Фіоріта " (Сан- Марино) , "Лінкольн Ред Імпс " ( Гібралтар ).

2 -й кваліфікаційний раунд (жеребкування 23 червня, матчі пройдуть 15 /16 і 22 /23 липня)

"Сіяні": "Стяуа" (Румунія), "Селтік" (Шотландія), БАТЕ (Білорусь), "Спарта" П (Чехія), "Динамо" З ( Хорватія ), "Лудогорець" ( Болгарія ), "Маккабі" Т - А ( Ізраїль ), "Шериф" ( Молдова), "Марібор" ( Словенія ), "Легія " ( Польща ), "Дебрецен " (Угорщина ), " Црвена Звезда" (Сербія ), " Слован" (Словаччина), "Актобе" (Казахстан ), "Вентспілс" ( Латвія ), "Карабах" (Азербайджан), ХІК ( Фінляндія ).

"Несіяні ": "Динамо " Тб ( Грузія ), "Мальме" ( Швеція ), КР "Рейк'явік" ( Ісландія ), " Дюделанж " ( Люксембург ), " Стремсгодсет " ( Норвегія ), ТНС ( Уельс), "Сент -Патрікс Атлетик "( Ірландія ), " Шкендербеу "( Албанія ) , " Работнічки "( Македонія ), " Валлетта "( Мальта ), " Зрінськи " (Боснія і Герцеговина), " Кліфтонвілл " (Північна Ірландія ), " Жальгіріс "( Литва ), " Сутьєска " (Чорногорія ) і 3 переможця 1 -го кваліфікаційного раунду.

3-й кваліфікаційний раунд (жеребкування 18 липня, матчі пройдуть 29 /30 липня і 5 /6 серпня)

Шлях чемпіонів

"Сіяні": " Зальцбург" ( Австрія ), АПОЕЛ ( Кіпр ) і 8 переможців другого кваліфікаційного раунду.

" Несіяні ": " Ольборг" ( Данія ) і 9 переможців другого кваліфікаційного раунду.

Шлях нечемпіонів

"Сіяні": " Зеніт" ( Росія ), "Лілль" ( Франція ), "Копенгаген " ( Данія ), "Стандард" ( Бельгія ), "Бешикташ" ( Туреччина).

"Несіяні ": " Дніпро" ( Україна ), "Панатінаїкос " ( Греція ), " Фейеноорд" ( Голландія), " Грасхоппер " ( Швейцарія ), АЕЛ (Кіпр).

4 -й кваліфікаційний раунд (жеребкування 8 серпня, матчі пройдуть 19 / 20 і 26 /27 серпня)

Шлях чемпіонів

За п'ять "сіяних" і " несіяних" команд визначаться за підсумками 3-го кваліфікаційного раунду.

Шлях нечемпіонів

"Сіяні ": " Арсенал" ( Англія), "Порту " ( Португалія ), "Байєр " ( Німеччина ), "Наполі " ( Італія ) .

"Сіяних" або " несіяний" . "Атлетик" ( Іспанія ) .

"Зеніт" у разі виходу в цю стадію займе місце в число "сіяних" , в іншому випадку їм стане " Атлетик " . Решта " несіяні " команди визначаться за підсумками 3-го кваліфікаційного раунду.

Груповий раунд (жеребкування 28 серпня, матчі пройдуть 16 /17 вересня , 30 вересня / 1 жовтня, 21 /22 жовтня , 4 /5 листопада , 25 /26 листопада і 9 / 10 грудня)

Кошик 1 . "Реал" ( Іспанія ), "Барселона" ( Іспанія ), "Баварія" ( Німеччина ), "Челсі" ( Англія), "Бенфіка" ( Португалія ), "Атлетіко" (Іспанія).

Кошик 1 або 2 . "Шальке" ( Німеччина ), "Боруссія" Д ( Німеччина ) .

Кошик 2 . "Ювентус " ( Італія ), "Парі Сен- Жермен" ( Франція ), "Шахтар" Д ( Україна ), "Базель " ( Швейцарія ), "Манчестер Сіті" ( Англія).

Кошик 2 або 3 . "Олімпіакос" ( Греція ), ЦСКА ( Росія ) , "Аякс" ( Голландія).

Кошик 3 . "Ліверпуль" ( Англія), "Спортінг" ( Португалія ) , "Галатасарай" ( Туреччина).

Кошик 3 або 4 . "Андерлехт" ( Бельгія ), " Рома" ( Італія ).

Кошик 4 . " Монако" (Франція ).

Решта 10 учасників і склад кошиків визначиться за підсумками 4 -го кваліфікаційного раунду.

1 / 8 фіналу (жеребкування 15 грудня , матчі пройдуть 17/18/24/25 лютого і 10/11/17/18 березня)

" Сіяні " : командні , що зайняли перші місця в групах .

" Несіяні " : командні , що зайняли другі місця в групах .

1 / 4 фіналу (жеребкування 20 березня, матчі пройдуть 14 / 15 і 21 /22 квітня)

1 / 2 фіналу (жеребкування 24 квітня, матчі пройдуть 5 /6 і 12 /13 травня)

Фінал (матч пройде 6 червня на Олімпійському стадіоні в Берліні)

Відзначимо, що " Фенербахче ", що став чемпіоном Туреччини, не допущений до участі в турнірі, а УЄФА ще може призвести й інші зміни у складі учасників.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...