Фанати розбили голову головному тренеру ПАОК

Грецькі фани люблять пошуміти. Фото AFP
Грецькі фани люблять пошуміти. Фото AFP.
"Панатінаїкос" позбавили очок через банку пива //smm.ollcdn.net/img/article/10254/68_main_new.1496130742.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10254/68_tn.1496130742.jpg Футбол Фанати розбили голову головному тренеру ПАОК

"Панатінаїкос" оштрафований і позбавлений очок через поведінку фанатів у матчі з ПАОК в плей-офф чемпіонату Греції. На 58-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Панатінаїкоса" з трибун було кинуто банку пива, яка влучила в голову головному тренеру ПАОК Володимиру Івічу. Матч був перерваний, а Івіча доправили до лікарні для обстеження.

Керівництво грецької Суперліги прийняло рішення зарахувати "Панатінаїкосу" технічну поразку (0:3). Також клуб позбавлено трьох очок у поточному сезоні і ще двох у наступному.

Крім усього іншого, "Панатінаїкос" заплатить штраф в розмірі 41,5 тисячі євро.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " "Панатінаїкос" позбавили очок через банку пива". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"