З'явилося відео шикарних сейвів Андрія Луніна в матчі "Реал" – "Ювентус"

5 Серпня 2018, 15:16

Український голкіпер блискуче відстояв у поєдинку проти туринського гранда

В рамках Міжнародного кубка чемпіонів мадридський "Реал" обіграв туринський "Ювентус" – 3:1. Поєдинок пройшов в США.

У першому таймі команди обмінялися голами. Рахунок відкрив "Ювентус" після того як Карвахаль зрізав м'яч у власні ворота. Однак незабаром Гарет Бейл відновив рівновагу. А потім дублем відзначився Марко Асенсио. Після того, як рахунок став - 3: 1 на користь "Реала", наставник мадридців Хулен Лопетегі випустив на поле українського воротаря Андрія Луніна. Була 64-я хвилина зустрічі. Лунін блискуче відстояв відведений йому час. Андрій зробив декілька відмінних сейвів, що допомогло його команді відсвяткувати перемогу.

Нагадаємо, що Лунін дебютував за "Реал" в матчі проти "Манчестер Юнайтед"і також відстояв на нуль. Тоді український воротар на полі провів 45 хвилин.

У своєму наступному матчі Міжнародного кубка чемпіонів "Реал" зустрінеться з "Ромою" (8 серпня).

Цікаво, що тренер воротарів збірної України Педро Харо заявив нам наступне"Довго чекати результат від Луніна "Реал" не буде".

Ви зараз переглядаєте новину "З'явилося відео шикарних сейвів Андрія Луніна в матчі "Реал" – "Ювентус"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"