27,26
31,04

П'ять команд пробилися в груповий етап Ліги чемпіонів

"Марібор", "Наполі", "Олімпіакос", "Севілья" і "Селтік" вийшли переможцями в протистояннях раунду плей-офф

"Наполі" пройшов "Ніццу",
"Наполі" пройшов "Ніццу",.
П'ять команд пробилися в груповий етап Ліги чемпіонів //smm.ollcdn.net/img/article/10495/24_main_new.1503434507.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10495/24_tn.1503434507.jpg Футбол "Марібор", "Наполі", "Олімпіакос", "Севілья" і "Селтік" вийшли переможцями в протистояннях раунду плей-офф

У вівторок пройшли матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Марібор" мінімально обіграв "Хапоель" з Беер-Шеви і пробився в груповий етап ЛЧ завдяки голам, забитим на виїзді. Сьогодні словенці виграли з рахунком 1: 0, а тиждень тому в Ізраїлі програли з рахунком 1: 2.

"Ніцца", яка програла в першому матчі "Наполі" тиждень тому з рахунком 0: 2, поступилася з таким же рахунком і вдома. За італійський клуб у другому таймі забили Хосе Кальєхон і Лоренцо Інсіньє.

"Рієка" на своєму полі поступилася грецькому "Олімпіакосу" з рахунком 0: 1. Єдиний гол на 25-й хвилині забив німецький півзахисник Марко Марін. У першому матчі "Олімпіакос" виграв 2: 1, так що греки зіграють у груповому етапі.

"Севілья" пройшла турецький "Істанбул ББ". Після виїзної перемоги 2: 1 іспанський клуб на своєму полі вів з таким же рахунком до 83-ї хвилини, але в підсумку зіграв внічию – 2:
2.

Раніше "Астана" перемогла "Селтік" з рахунком 4:3, але вилетіла з турніру.

ЖеребкуваннягруповогоетапуЛігичемпіонівпройде24 серпня.

Нагадаємо,щоУкраїнавЛізічемпіонівпредставить"Шахтар"-командастартуєвідразувгруповомуетапі.Київське"Динамо" поступилося "Янг Бойз" в третьомураундікваліфікаціїіпродовжуєборотьбувЛізіЄвропи.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " П'ять команд пробилися в груповий етап Ліги чемпіонів". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"