Розклад і результати матчів Ліги Європи 8 листопада

8 Листопада 2018, 22:51

"Динамо" приймає "Ренн", а "Ворскла" – "Карабах"

<p style="text-align: justify;">"Динамо" першим з двох українських клубів зіграє сьогодні в Лізі Європи. фото AFP</p>
"Динамо" першим з двох українських клубів зіграє сьогодні в Лізі Європи. фото AFP

Сьогодні, 8 листопада, в Лізі Європи – час четвертого туру групового раунду. Всі матчі традиційно розбиті на два тимчасових відрізка – початок о 19:55 та о 22:00. Є два винятки з правила – о 17:50 почнуть свої ігри "Фенербахче" з "Андерлехтом" і "Астана" з "Яблонцем". Від матчу в Казахстані, можливо, буде залежати, з яким настроєм в Києві вийдуть на поле їх одногрупники – "Динамо" і "Ренн", онлайн трансляцію матчу між якими ми проведемо.

А після киян у гру вступить "Ворскла", якій потрібно закріпити успіх, здобутий в Баку – перемога над "Карабахом".

Розклад матчів Ліги Європи 8 жовтня:

Група D. 17:50. "Фенербахче" (Туреччина) – "Андерлехт" (Бельгія) – 2: 0

Група K. 17:50. "Астана" (Казахстан) – "Яблуниця" (Чехія) – 2: 1

Група G. 19:55. "Спартак" М (Росія) – "Рейнджерс" (Шотландія) – 4: 3

Група G. 19:55. "Рапід" (Австрія) – "Вільярреал" (Іспанія) – 0: 0

Група H. 19:55. "Аполлон" (Кіпр) – "Айнтрахт" Ф (Німеччина) – 2: 3

Група H. 19:55. "Лаціо" (Італія) – "Марсель" (Франція) – 2: 1

Група I. 19:55. "Мальме" (Швеція) – "Сарпсборг" (Норвегія) – 1: 1

Група I. 19:55. "Генк" (Бельгія) – "Бешикташ" (Туреччина) – 1: 1

Група J. 19:55. "Краснодар" (Росія) – "Стандард" (Бельгія) – 2: 1

Група J. 19:55. "Акхісарспор" (Туреччина) – "Севілья" (Іспанія) – 2: 3

Група K. 19:55. "Динамо" (Україна) – "Ренн" (Франція) – 3: 1

Група L. 19:55. БАТЕ (Білорусь) – "Челсі" (Англія) – 0: 1

Група L. 19:55. "Віді" (Угорщина) – ПАОК (Греція) – 1: 0

Група A. 22:00. "Байєр" (Німеччина) – "Цюріх" (Швейцарія).

Група A. 22:00. "Лудогорець" (Болгарія) – АЕК (Кіпр).

Група B. 22:00. "Русенборг" (Норвегія) – "Ред Булл Зальцбург" (Австрія).

Група B. 22:00. "Селтік" (Шотландія) – "РБ Лейцпіг" (Німеччина).

Група C. 22:00. "Славія" (Чехія) – "Копенгаген" (Данія).

Група C. 22:00. "Бордо" (Франція) – "Зеніт" (Росія).

Група D. 22:00. "Динамо" З (Хорватія) – "Спартак" Т (Словаччина).

Група E. 22:00. "Ворскла" (Україна) – "Карабах" (Азербайджан).

Група E. 22:00. "Арсенал" (Англія) – "Спортинг" (Португалія).

Група F. 22:00. "Бетіс" (Іспанія) – "Мілан" (Італія).

Група F. 22:00. "Олімпіакос" (Греція) – "Дюделанж" (Люксембург).

Напередодні стало відомо, про що думає перед грою головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич.

Ще раніше визначилися арбітри матчів "Динамо" – "Ренн" і "Ворскла" – "Карабах".

Ви зараз переглядаєте новину "Розклад і результати матчів Ліги Європи 8 листопада". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...