Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Розклад і результати матчів другого раунду кваліфікації Ліги Європи

26 липня, 00:02

На цій стадії зіграє один представник України - луганська "Зоря" змагатиметься з "Будучностю"

/ Фото: AFP

У вівторок, 23 липня, відбудуться поєдинки першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону 2019/2020. У цій стадії зіграє представник України луганська "Зоря". Команда Віктора Скрипника зіграє з представником Чорногорії – "Будучностю".

Трансляція матчу "Будучност" – "Зоря" у вигляді текстового онлайну доступна на нашому сайті, час початку – 21:45 за Києвом. 

Повні результати жеребкування кваліфікації Ліги Європи: третій раунд

23 липня, вівторок:

18:00 "Аван-Вірменія" – "Лінкольн Ред Імпс" – 2:0

18:55 "Шкендія" – "Дюделанж" – 1:2

18:45 "Торсхавн" – "Лінфілд" – 2:2

21:00 "Санта-Колома" – "Астана" – 0:0

21:30 "Тре Пенне" – "Судува" – 0:5

24 липня, середа:

19:00 "Слован Братислава" – "Феронікелі" – 2:1

25 липня, четвер:

16:30 "Пюнік" – "Яблонець"

17:45 "Вентспілс" – "Гзіра"

18:00 "Габала" – "Динамо" (Т)

18:30 "Партизани" – "Шериф"

18:30 АЕК – "Левскі"

19:00 "Чихурі" – "Абердін"

19:30 "Утрехт" – "Зрінськи"

Реклама

19:55 "Гонвед" – "Університатя"

20:00 "Єні Малатьяспор" – "Олімпія"

20:00 "Шахтар" – "Есбьєрг"

20:00 "Млада Болеслав" – "Ордабаси"

20:00 "Мольде" – "Чукарички"

20:00 "Хаугесунд" – "Штурм"

20:00 "Алашкерт" – "Стяуа"

20:00 "Флора" – "Айнтрахт"

20:00 "Арсенал" – "Нефтчі"

В тренді
Все про святкування Дня Незалежності України: спецвипуск "Сьогодні" онлайн

20:00 "Лехія" – "Брондбю"

20:30 ЦСКА – "Осієк"

20:30 "Хапоель" – "Кайрат"

20:30 "Коннас Куей" – "Партизан"

20:30 "Локомотив" – "Спартак"

21:00 "Женесс" – "Гімараєш"

21:00 "Віді" – "Вадуц"

21:00 "Норрчепінг" – "Лієпая"

21:00 "Пяст" – "Рига"

21:15 "Люцерн" – "КІ Клаксвік"

21:30 "Антверпен" – "Віїторул"

21:30 ДАК – "Атромітос"

21:30 АЗ – "Гекен"

21:30 "Аріс" – АЕЛ

21:45 "Вулверхемптон" – "Крузейдерс"

21:45 "Домжале" – "Мальме"

21:45 "Будучность" – "Зоря"

21:45 "Рейнджерс" – "Прогрес Нідеркорн"

21:45 "Страсбург" – "Маккабі"

22:00 "Валюр" – "Лудогорець"

22:00 "Шемрок Роверс" – "Аполлон"

22:00 "Еспаньол" – "Стьярнан"

22:00 "Легія" – КуПС

22:00 "Торіно" – "Дебрецен"

Зазначимо, що "Маріуполь" в Лізі Європи поїде до Голландії або Швеції. Поєдинки третього кваліфікаційного раунду відбудуться 8 і 15 серпня.

Чинним переможцем Ліги Європи є "Челсі", який у фіналі розгромив "Арсенал":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...