Розклад і результати третього відбіркового раунду Ліги Європи

16 Серпня 2018, 23:15

"Маріуполь" і "Зоря" продовжують боротьбу за груповий етап

<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Фото uefa.com</span></p>
Фото uefa.com

7 серпня стартує третій відбірковий раунд Ліги Європи сезону 2018/2019 років. У боротьбі за груповий етап до "Маріуполя" приєднається луганська "Зоря" – азовці проведуть двоматчеву дуель з французьким "Бордо", а луганчани зустрінуться з португальською "Брагою". Обидві українські команди перші матчі проведуть вдома. 

Перші матчі цієї стадії заплановані 7 і 9 серпня, матчі-відповіді – 14 і 16 серпня.

Додамо, що вже відомі потенційні суперники "Зорі" і "Маріуполя" в плей-офф Ліги Європи.

ТРЕТІЙ ВІДБІРКОВИЙ РАУНД: РОЗКЛАД І РЕЗУЛЬТАТИ

Вівторок, 7 серпня

19:00 Пюнік (Вірменія) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) – 0: 0

Четвер, 9 серпня

17:00 Уфа (Росія) – Прогрес Нідеркорн (Люксембург) – 2: 1

19:00 Алашкерт (Вірменія) – ЧФР Клуж (Румунія) – 0: 2

19:00 Спартакс (Латвія) – Судува (Литва) – 0: 1

19:00 Хапоель Хайфа (Ізраїль) – Аталанта (Італія) – 1: 4

19:30 РБ Лейпциг (Німеччина) – У. Крайова КС (Румунія) – 3: 1

20:00 Аполлон (Кіпр) – Динамо-Брест (Білорусь) – 4: 0

20:00 Динамо Мінськ (Білорусь) – Зеніт (Росія) – 4: 0

20:00 Лудогорец (Болгарія) – Зрінськи Мостар (Боснія) – 1: 0

20:00 Маріуполь (Україна) – Бордо (Франція) – 1: 3

20:00 Сигма (Чехія) – Кайрат Алмати (Казахстан) – 2: 0

20:00 Торпедо Кутаїсі (Грузія) – Кукеса (Албанія) – 5: 2

20:00 Тренчин (Словенія) – Фейеноорд (Голландія) – 4: 0

20:00 Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – АПОЕЛ (Кіпр) – 2: 2

20:00 Шериф (Молдова) – Валюр (Ісландія) – 1: 0

20:00 Штурм (Австрія) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 0: 2

20:20 Ягеллонія (Польща) – Гент (Бельгія) – 0: 1

20:45 Норшелланн (Данія) – Партизан (Сербія) – 1: 2

20:45 ЦСКА Софія (Болгарія) – Копенгаген (Данія) – 1: 2

21:00 Бешикташ (Туреччина) – Бернлі (Англія) – 0: 0

21:00 Бешикташ (Туреччина) – ЛАСК (Австрія) – 1: 0

21:00 Вітесс (Голландія) – Базель (Швейцарія) – 0: 1

21:00 Генк (Бельгія) – Лех (Польща) – 2: 0

21:00 Олімпіакос (Греція) – Люцерн (Швейцарія) – 4: 0

21:00 Олімпія Любляна (Словенія) – ХІК (Фінляндія) – 3: 0

21:30 Зоря (Україна) – Брага (Португалія) – 1: 1

21:45 Корк Сіті (Ірландія) – Русенборг (Норвегія) – 0: 2

21:45 Нью-Сейнтс (Уельс) – Мідтьюлланн (Данія) – 0: 2

21:45 Рейнджерс (Шотландія) – Марібор (Словенія) – 3: 1

21:45 сарпсборг 08 (Норвегія) – Рієка (Хорватія) – 1: 1

21:45 Спартак Субботіца (Сербія) – Брондбю (Данія) – 0: 2

21:45 Хайдук (Хорватія) – Стяуа (Румунія) – 0: 0

21:45 Хайберніан (Шотландія) – Мольде (Норвегія) – 0: 0

22:00 Легія (Польща) – Дюделанж (Люксембург) – 1: 2

22:05 Слован Братислава (Словаччина) – Рапід (Австрія) – 2: 1

22:45 Севілья (Іспанія) – Жальгіріс (Литва) – 1: 0

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи наступного сезону. Призовий фонд єврокубкового турніру становить 560 мільйонів євро. Кожен із 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйони євро.

Ви зараз переглядаєте новину "Розклад і результати третього відбіркового раунду Ліги Європи". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...