Розклад і результати другого відбіркового раунду Ліги Європи

2 Серпня 2018, 23:59

 Список всіх матчів відбіркового раунду єврокубку і їх результати

<p style="text-align: justify;">Фото uefa.com</p>
Фото uefa.com

Сьогодні стартує другий відбірковий раунд в Лізі Європи сезону 2018/2019 років. У боротьбу за єврокубок вступають такі клуби як "Бешикташ", "Севілья", "Бордо", а також наш "Маріуполь". Онлайн дивитися "Юргорден" – "Маріуполь" можна на ТБ і в інтернеті – список трансляцій доступний на нашому сайті. Поєдинки пройдуть через тиждень на полях команд, які вказані в парах другими. 

Нагадаємо, раніше ми давали результати жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. З цієї стадії у боротьбу за Лігу Європи вступить луганська "Зоря".

Другий відбірковий раунд:

Матчі у відповідь

Вівторок, 31 липня

19:00 "Пюнік" (Вірменія) – "Тобол" (Казахстан) – 1: 0 (перший матч – 1: 2)

Середа, 1 серпня

19:00 "Тола" (Люксембург) – "Генк" (Бельгія) – 1: 4 (0: 5)

Четвер, 2 серпня

18:00 "Лячі" (Албанія) – "Мольде" (Норвегія) – (0: 3)
18:30 "Тренчин" (Словаччина) – "Гурнік" (Польща) – (1: 0)
18:30 АЕК Ларнака (Кіпр) – "Дандолк" (Ірландія) – (0: 0)
19:00 "Славія" Софія (Болгарія) – "Хайдук" (Хорватія) – (0: 1)
19:00 "Тракай" (Литва) – "Партизан" (Сербія) – (0: 1)
19:00 "Динамо" Мінськ "(Білорусь) -" Дунайська Стреда "(Словаччина) – (3: 1)
19:30 "Хеккен" (Швеція) – "РБ Лейпциг" (Німеччина) – (0: 4)
19:30 "Лиллестрем" (Норвегія) – ЛАСК (Австрія) – (0: 4)
20:00 "Вадуц" (Ліхтенштейн) – "Жальгіріс" (Литва) – (0: 1)
20:00 "Адміра" Відень (Австрія) – ЦСКА Софія (Болгарія) – (0: 3)
20:00 "Маріуполь" (Україна) – "Юргорден" (Швеція) – (1: 1)
20:00 "Прогрес" (Люксембург) – "Гонвед" (Угорщина) – (0: 1)
20:00 АІК (Швеція) – "Норшелланн" (Данія) – (0: 1)
20:00 "Аполлон" Лімасол (Кіпр) – "Железнічар" (Боснія) – (2: 1)
20:00 "Спарта" Прага (Чехія) – "Спартак" Суботіца (Сербія) – (0: 2)
20:30 "Слован" Братислава (Словаччина) – "Бальцана" (Мальта) – (1: 2)
21:00 "Бешикташ" (Туреччина) – "Б-36" (Фарери) – (2: 0)
21:00 "Вітесс" (Голландія) – "Вііторул" (Румунія) – (2: 2)
21:00 "Астерас" (Греція) – "Хайберніан" (Шотландія) – (2: 3)
21:00 "Копенгаген" (Данія) – "Стьярнан" (Ісландія) – (2: 0)
21:15 "Марібор" (Словенія) – "Чихурі" (Грузія) – (0: 0)
21:15 "Сараєво" (Боснія) – "Аталанта" (Італія) – (2: 2)
21:30 "Переможний Стяуа" (Румунія) – "Рудар" Велення (Словенія) – (2: 0)
21:30 "Переможний Домжале" (Словенія) – "Уфа" (Росія) – (0: 0)
21:45 "Лех" (Польща) – "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – (1: 1)
21:45 "Бордо" (Франція) – "Вентспілс" (Латвія) – (1: 0)
21:45 "Рейнджерс" (Шотландія) – "Осієк" (Хорватія) – (1: 0)
21:45 "Бернлі" (Англія) – "Абердін" (Шотландія) – (1: 1)
21:45 "АЗ Алкмаар" (Голландія) – "Кайрат" (Казахстан) – (0: 2)
21:45 "Сарпсборг" (Норвегія) – "Санкт-Галлен" (Швейцарія) – (1: 2)
22:00 "Раднічкі" (Сербія) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – (0: 2)
22:00 "Ріу Аве" (Португалія) – "Ягеллонія" (Польща) – (0: 1)
22:00 "Уйпешт" (Угорщина) – "Севілья" (Іспанія) – (0: 4)
22:15 "Хабнарфйордур" (Ісландія) – "Хапоель" Хайфа (Ізраїль) – (1: 1)

Перші матчі

17:00 "Уфа" (Росія) – "Домжале" (Словенія) – 0: 0
17:45 "Вентспілс" (Латвія) – "Бордо" (Франція) – 0: 1
18:00 "Тобол" (Казахстан) – "Пюнік" (Вірменія) – 2: 1
18:00 "Вііторул" (Румунія) – "Вітесс" (Голландія) – 2: 2
18:00 "Кайрат" (Казахстан) – "АЗ Алкмаар" (Голландія) – 2: 0
18:30 "Рудар" Велення (Словенія) – "Стяуа" (Румунія) – 0: 2
19:00 "Чихурі" (Грузія) – "Марібор" (Словенія) – 0: 0
19:00 "Хапоель" Хайфа (Ізраїль) – "Хабнарфйордур" (Ісландія) – 1: 1
19:00 "Бальцана" (Мальта) – "Слован" Братислава (Словаччина) – 2: 1
19:30 "РБ Лейпциг" (Німеччина) – "Хеккен" (Швеція) – 4: 0
20:00 "Мольде" (Норвегія) – "Лячі" (Албанія) – 3: 0
20:00 "Жальгіріс" (Литва) – "Вадуц" (Ліхтенштейн) – 1: 0
20:00 "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – "Раднічкі" (Сербія) – 2: 0
20:00 ЦСКА Софія (Болгарія) – "Адміра" Відень (Австрія) – 3: 0
20:00 "Юргорден" (Швеція) – "Маріуполь" (Україна) – 1: 1
20:00 "Гонвед" (Угорщина) – "Прогрес" (Люксембург) – 1: 0
20:20 "Ягеллонія" (Польща) – "Ріу Аве" (Португалія) – 1: 0
20:30 "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – "Лех" (Польща) – 1: 1
20:45 ЛАСК (Австрія) – "Лиллестрем" (Норвегія) – 4: 0
20:45 "Норшелланн" (Данія) – АІК (Швеція) – 1: 0
21:00 "Гурнік" (Польща) – "Тренчин" (Словаччина) – 0: 1
21:00 "Б-36" (Фарери) – "Бешикташ" (Туреччина) – 0: 2
21:00 "Генк" (Бельгія) – "Тола" (Люксембург) – 5: 0
21:00 "Хайдук" (Хорватія) – "Славія" Софія (Болгарія) – 1: 0
21:15 "Санкт-Галлен" (Швейцарія) – "Сарпсборг" (Норвегія) – 2: 1
21:30 "Переможний Аталанта" (Італія) – "Сараєво" (Боснія) – 2: 2
21:30 "Переможний Партизан" (Сербія) – "Тракай" (Литва) – 1: 0
21:30 "Переможний Железнічар" (Боснія) – "Аполлон" Лімасол (Кіпр) – 1: 2
21:45 "Абердін" (Шотландія) – "Бернлі" (Англія) – 1: 1
21:45 "Дандолк" (Ірландія) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 0: 0
21:45 "Спартак" Суботіца (Сербія) – "Спарта" Прага (Чехія) – 2: 0
21:45 "Осієк" (Хорватія) – "Рейнджерс" (Шотландія) – 0: 1
21:45 "Хайберніан" (Шотландія) – "Астерас" (Греція) – 3: 2
22:00 "Стьярнан" (Ісландія) – "Копенгаген" (Данія) – 0: 2
22:00 "Дунайська Стреда" (Словаччина) – "Динамо" Мінськ "(Білорусь) – 1: 3
22:45 "Севілья" (Іспанія) – "Уйпешт" (Угорщина) – 4: 0

Ліга Європи: результати першого раунду кваліфікації турніру 

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи наступного сезону. Призовий фонд єврокубкового турніру становитиме 560 мільйонів євро. Кожен з 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйони євро.

Ви зараз переглядаєте новину "Розклад і результати другого відбіркового раунду Ліги Європи". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...