Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
Зробити стартовою
28,03
31,95
РУС

Груповий етап Ліги чемпіонів: розклад, результати, турнірні таблиці всіх груп

Фінал турніру відбудеться 1 червня в Мадриді

Фото: uefa.com
Фото: uefa.com.
Груповий етап Ліги чемпіонів: розклад, результати, турнірні таблиці всіх груп //smm7.ollcdn.net/img/article/11719/10_main_new.1537278023.jpg //smm0.ollcdn.net/img/article/11719/10_tn.1537278023.jpg Футбол Фінал турніру відбудеться 1 червня в Мадриді

18 вересня стартує груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2018/2019 років. Свій титул третій сезон поспіль захищатиме мадридський "Реал", який завоював трофей в Києві в поєдинку проти "Ліверпуля". Україну в турнірі представляє чемпіон країни донецький "Шахтар". "Гірники" потрапили до групи F, де зустрінуться з "Манчестер Сіті", "Ліоном" і "Хоффенхаймом". Всі результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів..

Згідно з регламентом, до наступного раунду вийдуть дві найкращі команди групи, третє місце дозволяє продовжити євросезон в Лізі Європи, а остання команда квартету завершує виступ на міжнародній арені.

Кожен учасник групового етапу Ліги чемпіонів отримає від УЄФА по 15,25 мільйона євро. Бонус за кожну перемогу на груповому етапі становитиме 2,7 млн, за нічию – 0,9 млн. За вихід до 1/8 фіналу командам ще належить за 9,5 млн. Детальніше про призові Ліги чемпіонів.

Фінал Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в Мадриді 1 червня на домашньому стадіоні "Атлетіко" "Ванда-Метрополітан".

Група А

NКомандаІВНПМО
1  АТЛЕТІКО0000-0
2  БОРУССІЯ Д0000-0
3  МОНАКО0000-0
4  БРЮГГЕ0000-0
18 вересня 22:00 Монако – Атлетіко М – 1:2
18 вересня 22:00 Брюгге – Боруссія Д – 0:1
3 жовтня 22:00 Атлетіко М – Брюгге – 3:1
3 жовтня 22:00 Боруссія Д – Монако – 3:0
24 жовтня 19:55 Брюгге – Монако – 1:1
24 жовтня 22:00 Боруссія Д – Атлетіко М – 4:0
6 листопада 19:55 Монако – Брюгге- 0:1
6 листопада 22:00 Атлетіко М – Боруссія Д – 2:0
28 листопада 19:55 Атлетіко М – Монако
28 листопада 22:00 Боруссія Д – Брюгге
11 грудня 22:00 Монако – Боруссія Д
11 грудня 22:00 Брюгге – Атлетіко М

Група В

NКомандаІВНПМО
1  БАРСЕЛОНА0000-0
2  ТОТТЕНХЕМ0000-0
3  ПСВ0000-0
4  ІНТЕР0000-0

8 вересня 19:55 Барселона – ПСВ – 4: 0
18 вересня 19:55 Інтер – Тоттенхем – 2: 1
3 жовтня 22:00 Тоттенхем – Барселона – 2: 4
3 жовтня 22:00 ПСВ – Інтер – 1: 2
24 жовтня 19:55 ПСВ – Тоттенхем – 2: 2
24 жовтня 22:00 Барселона – Інтер – 2: 0
6 листопада 22:00 Тоттенхем – ПСВ – 2:1
6 листопада 22:00 Інтер – Барселона – 1:1
28 листопада 22:00 Тоттенхем – Интер
28 листопада 22:00 ПСВ – Барселона
11 грудня 22:00 Барселона – Тоттенхем
11 грудня 22:00 Інтер – ПСВ

Група С

NКомандаІВНПМО
1  ПСЖ0000-0
2  НАПОЛІ0000-0
3  ЛІВЕРПУЛЬ0000-0
4  ЦРВЕНА ЗВЕЗДА0000-0
8 вересня 22:00 Ліверпуль – ПСЖ – 3: 2
18 вересня 22:00 Црвена Звезда – Наполі – 0: 0
3 жовтня 19:55 ПСЖ – Црвена Звезда – 6: 1
3 жовтня 22:00 Наполі – Ліверпуль – 1: 0
24 жовтня 22:00 ПСЖ – Наполі – 2: 2
24 жовтня 22:00 Ліверпуль – Црвена Звезда – 4: 0
6 листопада 19:55 Црвена Звезда – Ліверпуль – 2:0
6 листопада 22:00 Наполі – ПСЖ – 1:1
28 листопада 22:00 ПСЖ – Ліверпуль
28 листопада 22:00 Наполі – Црвена Звезда
11 грудня 22:00 Ліверпуль – Наполі
11 грудня 22:00 Црвена Звезда – ПСЖ

Група D  

NКомандаІВНПМО
1  ЛОКОМОТИВ0000-0
2  ПОРТУ0000-0
3  ШАЛЬКЕ0000-0
4  ГАЛАТАСАРАЙ0000-0
18 вересня 22:00 Шальке – Порту – 1: 1
18 вересня 22:00 Галатасарай – Локомотив – 3: 0
3 жовтня 19:55 Локомотив – Шальке – 0: 1
3 жовтня 22:00 Порту – Галатасарай – 1: 0
24 жовтня 22:00 Локомотив – Порту – 1: 3
24 жовтня 22:00 Галатасарай – Шальке – 0: 0
6 листопада 22:00 Порту – Локомотив – 4:1
6 листопада 22:00 Шальке – Галатасарай -2:0
28 листопада 19:55 Локомотив – Галатасарай
28 листопада 22:00 Порту – Шальке
11 грудня 19:55 Шальке – Локомотив
11 грудня 19:55 Галатасарай – Порту

Група E  

NКомандаІВНПМО
1  БАВАРІЯ0000-0
2  БЕНФІКА0000-0
3  АЯКС0000-0
4  АЕК0000-0
19 вересня 19:55 Аякс – АЕК – 3: 0
19 вересня 22:00 Бенфіка – Баварія – 0: 2
2 жовтня 22:00 Баварія – Аякс – 1: 1
2 жовтня 22:00 АЕК – Бенфіка – 2: 3
23 жовтня 19:55 АЕК – Баварія – 0: 2
23 жовтня 22:00 Аякс – Бенфіка – 1: 0
7 листопада 22:00 Баварія – АЕК – 2: 0
7 листопада 22:00 Бенфіка – Аякс – 1: 1
27 листопада 19:55 АЕК – Аякс – 0: 2
27 листопада 22:00 Баварія – Бенфіка – 5: 1
12 грудня 22:00 Бенфіка – АЕК
12 грудня 22:00 Аякс – Баварія

Група F 

NКомандаІВНПМО
1  МАНЧЕСТЕР СІТІ0000-0
2  ШАХТАР0000-0
3  ЛІОН0000-0
4  ХОФФЕНХАЙМ0000-0
19 вересня 19:55 Шахтар – Хоффенхайм – 2: 2
19 вересня 22:00 МанСіті – Ліон – 1: 2
2 жовтня 19:55 Хоффенхайм – МанСіті – 1: 2
2 жовтня 22:00 Ліон – Шахтар – 2: 2
23 жовтня 22:00 Шахтар – МанСіті – 0: 3
23 жовтня 22:00 Хоффенхайм – Ліон – 3: 3

7 листопада 22:00 МанСіті – Шахтар – 6: 0
7 листопада 22:00 Ліон – Хоффенхайм – 2: 2
27 листопада 22:00 Ліон – Манчестер Сіті – 2: 2
27 листопада 22:00 Хоффенхайм – Шахтар – 2: 3
12 грудня 22:00 МанСіті – Хоффенхайм
12 грудня 22:00 Шахтар – Ліон

Група G  

NКомандаІВНПМО
1  РЕАЛ МАДРИД0000-0
2  РОМА0000-0
3  ЦСКА0000-0
4  ВІКТОРІЯ0000-0
19 вересня 22:00 Реал – Рома – 3: 0
19 вересня 22:00 Вікторія – ЦСКА – 2: 2
2 жовтня 22:00 Рома – Вікторія – 5: 0
2 жовтня 22:00 ЦСКА – Реал – 1: 0
23 жовтня 22:00 Реал – Вікторія – 2: 1
23 жовтня 22:00 Рома – ЦСКА – 3: 0
7 листопада 19:55 ЦСКА – Рома – 1: 2
7 листопада 22:00 Вікторія – Реал – 0: 5
27 листопада 19:55 ЦСКА – Вікторія – 1: 2
27 листопада 22:00 Рома – Реал – 0: 2
12 грудня 19:55 Реал – ЦСКА
12 грудня 19:55 Вікторія – Рома

Група H

NКомандаІВНПМО
1  ЮВЕНТУС0000-0
2  МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД0000-0
3  ВАЛЕНСІЯ0000-0
4  ЯНГ БОЙЗ0000-0
19 вересня 22:00 Валенсія – Ювентус – 0: 2
19 вересня 22:00 Янг Бойз – МЮ – 0: 3
2 жовтня 19:55 Ювентус – Янг Бойз – 3: 0
2 жовтня 22:00 МЮ – Валенсія – 0: 0
23 жовтня 19:55 Янг Бойз – Валенсія – 1: 1
23 жовтня 22:00 МЮ – Ювентус – 0: 1
7 листопада 19:55 Валенсія – Янг Бойз – 3: 1
7 листопада 22:00 Ювентус – МЮ – 1: 2
27 листопада 22:00 Ювентус – Валенсія – 1: 0
27 листопада 22:00 МЮ – Янг Бойз – 1: 0
12 грудня 22:00 Валенсія – МЮ
12 грудня 22:00 Янг Бойз – Ювентус

Ви зараз переглядаєте новину " Груповий етап Ліги чемпіонів: розклад, результати, турнірні таблиці всіх груп". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Орфографічна помилка в тексті:
Послати повідомлення про помилку автору?
Повідомлення повинно містити не більше 250 символів
Виділіть некоректний текст мишкою
Дякуємо! Повідомлення відправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...