"Манчестер Сіті" обіграв "Шахтар" у Харкові

8 Листопада 2018, 00:50

Фінал турніру відбудеться 1 червня в Мадриді

<p style="text-align: justify;">Фото: uefa.com</p>
Фото: uefa.com

18 вересня стартує груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2018/2019 років. Свій титул третій сезон поспіль захищатиме мадридський "Реал", який завоював трофей в Києві в поєдинку проти "Ліверпуля". Україну в турнірі представляє чемпіон країни донецький "Шахтар". "Гірники" потрапили до групи F, де зустрінуться з "Манчестер Сіті", "Ліоном" і "Хоффенхаймом". Всі результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів..

Згідно з регламентом, до наступного раунду вийдуть дві найкращі команди групи, третє місце дозволяє продовжити євросезон в Лізі Європи, а остання команда квартету завершує виступ на міжнародній арені.

Кожен учасник групового етапу Ліги чемпіонів отримає від УЄФА по 15,25 мільйона євро. Бонус за кожну перемогу на груповому етапі становитиме 2,7 млн, за нічию – 0,9 млн. За вихід до 1/8 фіналу командам ще належить за 9,5 млн. Детальніше про призові Ліги чемпіонів.

Фінал Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в Мадриді 1 червня на домашньому стадіоні "Атлетіко" "Ванда-Метрополітан".

Група А

NКомандаІВНПМО
1   АТЛЕТІКО 0 0 0 0 - 0
2   БОРУССІЯ Д 0 0 0 0 - 0
3   МОНАКО 0 0 0 0 - 0
4   БРЮГГЕ 0 0 0 0 - 0
18 вересня 22:00 Монако – Атлетіко М – 1:2
18 вересня 22:00 Брюгге – Боруссія Д – 0:1
3 жовтня 22:00 Атлетіко М – Брюгге
3 жовтня 22:00 Боруссія Д – Монако
24 жовтня 19:55 Брюгге – Монако
24 жовтня 22:00 Боруссія Д – Атлетіко М
6 листопада 19:55 Монако – Брюгге
6 листопада 22:00 Атлетіко М – Боруссія Д
28 листопада 19:55 Атлетіко М – Монако
28 листопада 22:00 Боруссія Д – Брюгге
11 грудня 22:00 Монако – Боруссія Д
11 грудня 22:00 Брюгге – Атлетіко М

Група В

NКомандаІВНПМО
1   БАРСЕЛОНА 0 0 0 0 - 0
2   ТОТТЕНХЕМ 0 0 0 0 - 0
3   ПСВ 0 0 0 0 - 0
4   ІНТЕР 0 0 0 0 - 0

18 вересня 19:55 Барселона – ПСВ – 4:0
18 вересня 19:55 Інтер – Тоттенхем – 2:1
3 жовтня 22:00 Тоттенхем – Барселона
3 жовтня 22:00 ПСВ – Інтер
24 жовтня 19:55 ПСВ – Тоттенхем
24 жовтня 22:00 Барселона – Інтер
6 листопада 22:00 Тоттенхем – ПСВ
6 листопада 22:00 Інтер – Барселона
28 листопада 22:00 Тоттенхем – Интер
28 листопада 22:00 ПСВ – Барселона
11 грудня 22:00 Барселона – Тоттенхем
11 грудня 22:00 Інтер – ПСВ

Група С

NКомандаІВНПМО
1   ПСЖ 0 0 0 0 - 0
2   НАПОЛІ 0 0 0 0 - 0
3   ЛІВЕРПУЛЬ 0 0 0 0 - 0
4   ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0 0 0 0 - 0
18 вересня 22:00 Ліверпуль – ПСЖ – 3:2
18 вересня 22:00 Црвена Звезда – Наполі – 0:0
3 жовтня 19:55 ПСЖ – Црвена Звезда
3 жовтня 22:00 Наполі – Ліверпуль
24 жовтня 22:00 ПСЖ – Наполі
24 жовтня 22:00 Ліверпуль – Црвена Звезда
6 листопада 19:55 Црвена Звезда – Ліверпуль
6 листопада 22:00 Наполі – ПСЖ
28 листопада 22:00 ПСЖ – Ліверпуль
28 листопада 22:00 Наполі – Црвена Звезда
11 грудня 22:00 Ліверпуль – Наполі
11 грудня 22:00 Црвена Звезда – ПСЖ

Група D  

NКомандаІВНПМО
1   ЛОКОМОТИВ 0 0 0 0 - 0
2   ПОРТУ 0 0 0 0 - 0
3   ШАЛЬКЕ 0 0 0 0 - 0
4   ГАЛАТАСАРАЙ 0 0 0 0 - 0
18 вересня 22:00 Шальке – Порту – 1:1
18 вересня 22:00 Галатасарай – Локомотив – 3:0
3 жовтня 19:55 Локомотив – Шальке
3 жовтня 22:00 Порту – Галатасарай
24 жовтня 22:00 Локомотив – Порту
24 жовтня 22:00 Галатасарай – Шальке
6 листопада 22:00 Порту – Локомотив
6 листопада 22:00 Шальке – Галатасарай
28 листопада 19:55 Локомотив – Галатасарай
28 листопада 22:00 Порту – Шальке
11 грудня 19:55 Шальке – Локомотив
11 грудня 19:55 Галатасарай – Порту

Група E  

NКомандаІВНПМО
1   БАВАРІЯ 0 0 0 0 - 0
2   БЕНФІКА 0 0 0 0 - 0
3   АЯКС 0 0 0 0 - 0
4   АЕК 0 0 0 0 - 0
19 вересня 19:55 Аякс – АЕК – 3:0
19 вересня 22:00 Бенфіка – Баварія
2 жовтня 22:00 Баварія – Аякс
2 жовтня 22:00 АЕК – Бенфіка
23 жовтня 19:55 АЕК – Баварія
23 жовтня 22:00 Аякс – Бенфіка
7 листопада 22:00 Баварія – АЕК
7 листопада 22:00 Бенфіка – Аякс
27 листопада 19:55 АЕК – Аякс
27 листопада 22:00 Баварія – Бенфіка
12 грудня 22:00 Бенфіка – АЕК
12 грудня 22:00 Аякс – Баварія

Група F 

NКомандаІВНПМО
1   МАНЧЕСТЕР СІТІ 0 0 0 0 - 0
2   ШАХТАР 0 0 0 0 - 0
3   ЛІОН 0 0 0 0 - 0
4   ХОФФЕНХАЙМ 0 0 0 0 - 0
19 вересня 19:55 Шахтер – Хоффенхайм – 2:2
19 вересня 22:00 Манчестер Сіті – Лчон
2 жовтня 19:55 Хоффенхайм – Манчестер Сіті
2 жовтня 22:00 Ліон – Шахтар
23 жовтня 22:00 Шахтар – Манчестер Сіті
23 жовтня 22:00 Хоффенхайм – Ліон

7 листопада 22:00 Манчестер Сіті – Шахтар
7 листопада 22:00 Лііон – Хоффенхайм
27 листопада 22:00 Ліон – Манчестер Сіті
27 листопада 22:00 Хоффенхайм – Шахтар
12 грудня 22:00 Манчестер Сіті – Хоффенхайм
12 грудня 22:00 Шахтар – Ліон

Група G  

NКомандаІВНПМО
1   РЕАЛ МАДРИД 0 0 0 0 - 0
2   РОМА 0 0 0 0 - 0
3   ЦСКА 0 0 0 0 - 0
4   ВІКТОРІЯ 0 0 0 0 - 0
19 вересня 22:00 Реал – Рома
19 вересня 22:00 Вікторія – ЦСКА
2 жовтня 22:00 Рома – Вікторія
2 жовтня 22:00 ЦСКА – Реал
23 жовтня 22:00 Реал – Вікторія
23 жовтня 22:00 Рома – ЦСКА
7 листопада 19:55 ЦСКА – Рома
7 листопада 22:00 Вікторія – Реал
27 листопада 19:55 ЦСКА – Вікторія
27 листопада 22:00 Рома – Реал
12 грудня 19:55 Реал – ЦСКА
12 грудня 19:55 Вікторія – Рома

Група H

NКомандаІВНПМО
1   ЮВЕНТУС 0 0 0 0 - 0
2   МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 0 0 0 0 - 0
3   ВАЛЕНСІЯ 0 0 0 0 - 0
4   ЯНГ БОЙЗ 0 0 0 0 - 0
19 вересня 22:00 Валенсія – Ювентус
19 вересня 22:00 Янг Бойз – МЮ
2 жовтня 19:55 Ювентус – Янг Бойз
2 жовтня 22:00 МЮ – Валенсія
23 жовтня 19:55 Янг Бойз – Валенсія
23 жовтня 22:00 МЮ – Ювентус
7 листопада 19:55 Валенсія – Янг Бойз
7 листопада 22:00 Ювентус – МЮ
27 листопада 22:00 Ювентус – Валенсія
27 листопада 22:00 МЮ – Янг Бойз
12 грудня 22:00 Валенсія – МЮ
12 грудня 22:00 Янг Бойз – Ювентус

Ви зараз переглядаєте новину ""Манчестер Сіті" обіграв "Шахтар" у Харкові". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...