Роздягальню гостьової команди обікрали під час матчу чемпіонату Італії

15 Вересня 2016, 12:48

Невідомі забрали мобільні телефони і гаманці футболістів

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Неприємний інцидент стався під час першого тайму матчу Ліги Про (колишньої Серії С) між "Реджиною" і "Катанією". Як інформує портал itasportpress.it, роздягальню гостьової команди пограбували. Невідомі забрали мобільні телефони і гаманці. Особливо "дісталося" капітану "Слонів" Марко Бьяджанті – злодії забрали його обручку.

Повідомляється, що "Катанья" вже подала скаргу до місцевих органів і сподівається на швидку упіймання злодіїв.

Сам матч "Реджина" – "Катанья" завершився внічию 1:1. Після перерви гості вели в рахунку, але в другому таймі пропустили гол від господарів. Можливо, інцидент серйозно вплинув на хід другої половини зустрічі.

Ви зараз переглядаєте новину "Роздягальню гостьової команди обікрали під час матчу чемпіонату Італії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"