"Реал" мінімум на кілька годин очолив Прімеру

30 Квітня 2016, 19:13

Мадридці на виїзді обіграли "Реал Сосьєдад" завдяки голу Гарета Бейла

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Гарет</span> <span>Бейл</span> <span>забив</span> <span>на</span> <span>80</span><span>-й</span> <span>хвилині</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span>
Гарет Бейл забив на 80-й хвилині. Фото AFP

Футболісти мадридського "Реала" на виїзді з мінімальним рахунком перемогли "Реал Сосьєдад" в матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії.

Зустріч в суботу в Сан-Себастьяні завершилася на користь гостей - 1: 0. Єдиний м'яч на 80 хвилині забив валлійський півзахисник мадридців Гарет Бейл.

"Реал" набрав 84 очки і очолив турнірну таблицю іспанської Прімери, однак у переслідувачів - "Барселони" і мадридського "Атлетіко" - лише на два бали менше і по матчу в запасі.

Ви зараз переглядаєте новину ""Реал" мінімум на кілька годин очолив Прімеру". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"