"Реал" на виїзді забив п'ять голів у чемпіонаті Іспанії

16 Квітня 2016, 21:36

У матчі проти "Хетафе" у складі мадридців забивали Бензема, Іско, Бейл, Родрігес і Роналду

<p>Криштиану Роналду забил пятый гол своей команды в ворота "Хетафе". Фото AFP</p>
Криштиану Роналду забил пятый гол своей команды в ворота "Хетафе". Фото AFP

Мадридський "Реал" забив п'ять голів ворота "Хетафе" в матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії.

Зустріч в суботу пройшла на полі Хетафе і завершилася з рахунком 5: 1 на користь "Реала", у якого забили Карім Бензема (29-а хвилина), Іско (40), Гарет Бейл (50), Хамес Родрігес (88) і Кріштіану Роналду (90). У "Хетафе" відзначився Пабло Сарабія (83).

"Реал" набрав 75 очок і йде на другому місці в чемпіонаті, відстаючи на один бал від "Барселони" і на два випереджаючи "Атлетіко", які свої матчі в турі проведуть пізніше.

В іншому матчі суботи "Лас-Пальмас" і хіхонського "Спортинг" зіграли внічию – 1: 1.
У складі господарів вже через три хвилини після початку гри забив Педро Бігас, а у гостей на 48-й відзначився Хонатан Родрігес.

20  ХЕТАФЕ 33 7 7 19 29-61 28

Ви зараз переглядаєте новину ""Реал" на виїзді забив п'ять голів у чемпіонаті Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"