"Реал" назвав ціну за Луку Модріча – 750 млн євро

Хорватський футболіст отримав "Золотий м'яч" ЧС-2018

Лука Модріч. фото AFP
Лука Модріч. фото AFP.

Президент "Реала" Флорентіно Перес прокоментував інформацію про те, що "Інтер" хоче купити хорватського півзахисника мадридців Луку Модріча. Нагадаємо, Модріч виступає за "Реал" з 2012 року. Його нинішній контракт розрахований до літа 2020 року. У складі мадридців хавбек за 6 сезонів завоював 14 трофеїв, включаючи чотири кубка Ліги чемпіонів.

"Єдиний варіант, при якому Модріч піде куди-небудь – якщо хтось заплатить 750 мільйонів євро", – сказав Перес.

На останньому чемпіонаті світу Лука Модріч зі збірною Хорватії завоював срібні медалі. У фіналі Хорватія поступилася збірній Франції – 2: 4. Сам Модріч був визнаний кращим гравцем турніру і отримав "Золотий м'яч".

Срібний м'яч дістався півзахисникові збірної Бельгії Едену Азару, а бронзовий – нападаючому збірної Франції Антуану Грізманну.

Нападаючий збірної Франції Кіліан Мбаппе визнаний кращим молодим гравцем турніру.

Форвард збірної Англії Гарі Кейн отримав "Золоту бутсу", як кращий бомбардир турніру. В активі 24-річного футболіста 6 забитих м'ячів (3 – з пенальті).

Ви зараз переглядаєте новину " "Реал" назвав ціну за Луку Модріча – 750 млн євро". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"