"Реал" не зміг обіграти "Нумансію", але цього вистачило для виходу до 1/4 Кубка Іспанії

11 Січня 2018, 10:10

По дублю в складі двох клубів оформили Лукас Васкес і Гільєрмо

<p style="text-align: justify;">"Реал" - "Нумансія" - 2:2. Фото: Getty Images</p>
"Реал" - "Нумансія" - 2:2. Фото: Getty Images

Мадридський "Реал" зіграв у результативну нічию "Нумансією", завоювавши путівку до чвертьфіналу Кубка Іспанії з футболу.

Зустріч у відповідь 1/8 фіналу, що відбулася в Мадриді в середу, завершилася з рахунком 2:2. У складі "Королівського клубу" дубль оформив Лукас Васкес (10-та і 59-та хвилини), у гостей два голи забив Гільєрмо (45 і 82).

Захисник "Нумансії" Дані Кальво на 91-й хвилині отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

На початку цього року "Реал" повторив найгірший результат клубу за останні 10 років. Підопічні Зінедіна Зідана віддаляються від першого місця, а чотирьохматчева безвиграшна гостьова серія "вершкових" є найгіршим результатом для клубу з грудня 2008 року.

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка "Реал" здобув перемогу над "Нумансією" з рахунком 3:0. Тоді голи забивали Гарет Бейль, Іско і Борха Майораль.

Нагадаємо, що днями Кріштіану Роналду показав свої індивідуальні трофеї: п'ять "Золотих м'ячів", "золоті бутси" та інші кубки. Фотографії були зроблені на батьківщині футболіста на острові Мадейра.

Ви зараз переглядаєте новину ""Реал" не зміг обіграти "Нумансію", але цього вистачило для виходу до 1/4 Кубка Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"