Ліга Європи: результати першого раунду кваліфікації турніру

18 Липня 2018, 21:24

Перший представник України стартує в турнірі з другого раунду кваліфікації

Ліга Європи: результати першого раунду кваліфікації турніру

Стартувала кваліфікація Ліги Європи сезону 2018/2019 років. Команди з найгірших європейських асоціацій почали відбірковий турнір з попереднього раунду, а основна кваліфікаційна сітка стартувала з першого раунду. Жеребкування другого раунду кваліфікації Ліги Європи вже відбулося.

Нагадаємо, що "Маріуполь" стартує в кваліфікації Ліги Європи з другого раунду. Український клуб вже знає свого суперника в єврокубках.

Перший попередній раунд (10/11/12 і 18/19 липня):

"Тола" (Люксембург) – "Приштина" (Косово) – 0: 0
"Раднічкі" (Сербія) – "Гзіра Юнайтед" (Мальта) – 4: 0
"Енгордані" (Андорра) – "Кайрат" (Казахстан) – 0: 3
"Б-36" (Фарерські острови) – "Младост" (Чорногорія) – 0: 0
"Клаксвік" (Фарерські острови) – "Жальгіріс" (Литва) – 1: 2
"Рудар" (Словенія) – Тре Фіорі (Сан-Марино) – 7: 0
"Тракай" (Литва) – "Іртиш" (Казахстан) – 0: 0
"Самтредіа" (Грузія) – "Тобол" (Казахстан) – 0: 1
"Работнічки" (Македонія) – "Гонвед" (Угорщина) – 2: 1, 0: 4
"Бананц" (Вірменія) – "Сараєво" (Боснія і Герцеговина) – 1: 2
"Гленавон" (Північна Ірландія) – "Мольде" (Норвегія) – 2: 1
"Пюнік" (Вірменія) – "Вардар" (Македонія) – 1: 0
"Вентспілс" (Латвія) – "Люфтетарі Гирокастра" (Албанія) – 5: 0
"Нарва" (Естонія) – "Железнічар" (Боснія і Герцеговина) – 0: 2
"Партизани" (Албанія) – "Марібор" (Словенія) – 0: 1
"Габала" (Азербайджан) – "Прогрес Нідеркорн" (Люксембург) – 0: 2
КуПС (Фінляндія) – "Копенгаген" (Данія) – 0: 1
"Лахті" (Фінляндія) – "Хабнарфйордур" (Ісландія) – 0: 3
"Анортосіс" (Кіпр) – "Лячі" (Албанія) – 2: 1
"Бальцана" (Мальта) – "Кешля" (Азербайджан) – 4: 1
"Будучность" Підгірці (Чорногорія) – "Тренчин" (Словаччина) – 0: 2
"Вадуц" (Ліхтенштейн) – "Левскі" (Болгарія) – 1: 0, 2: 3
"Вестманнаяр" (Ісландія) – "сарпсборг 08" (Норвегія) – 0: 4
"Деррі Сіті" (Північна Ірландія) – "Динамо" Мінськ (Білорусь) – 0: 2
"Гурнік" Забже (Польща) – "Зоря" Бєльці (Молдова) – 1: 0
"Ільвес" (Фінляндія) – "Славія" Софія (Болгарія) – 0: 1
"Конна Квей" (Уельс) – "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – 1: 3
"Левадія" (Естонія) – "Дандолк" (Ірландія) – 0: 1
"Лієпая" (Латвія) – "Хеккен" (Швеція) – 0: 3
"Мілс" (Молдова) – "Слован" Братислава (Словаччина) – 2: 4
"Нефтчі" (Азербайджан) – "Уйпешт" (Угорщина) – 3: 1
"Петрокуб" (Молдова) – "Осієк" (Хорватія) – 1: 1
"Расинг" Люксембург (Люксембург) – "Вііторул" (Румунія) – 0: 2
"Рейнджерс" (Шотландія) – "Скоп'є" (Македонія) – 2: 0, 0: 0
"Рудар" (Чорногорія) – "Партизан" (Сербія) – 0: 3
"Чихурі" (Грузія) – "Бейтар" (Ізраїль) – 0: 0
"Стумбрас" (Литва) – "Аполлон" (Кіпр) – 1: 0
"Стьярнан" (Ісландія) – "Калью" (Естонія) – 3: 0
"Ференцварош" (Угорщина) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – 1: 1
"Хайберніан" (Шотландія) – "Рунавік" (Фарерські острови) – 6: 1
ЦСКА Софія (Болгарія) – ФК "Рига" (Латвія) – 1: 0
"Шемрок Роверс" (Ірландія) – АІК (Швеція) – 0: 1
"Широкі Брієг" (Боснія і Герцеговина) – "Домжале" (Словенія) – 2: 2
"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) – "Норшелланн" (Данія) – 0: 1
"Лех" (Польща) – "Гандзасар" (Вірменія) – 2: 0
"Спартак" Субботіца (Сербія) – "Колрейн" (Північна Ірландія) – 1: 1
"Дунайська Стреда" (Словаччина) – "Динамо" Тбілісі (Грузія) – 1: 1

Другий попередній раунд (26 липня і 2 серпня):

"Гленавон" (Північна Ірландія) / "Мольде" (Норвегія) – "Анортосіс" (Кіпр) – "Лячі" (Албанія)
"Бананц" (Вірменія) / "Сараєво" (Боснія) – "Аталанта" (Італія)
"Клаксвік" (Фарери) / "Жальгіріс" (Литва) – "Вадуц" (Ліхтенштейн)
"Енгордані" (Андора) / "Кайрат" (Казахстан) – "Алкмаар" (Голландія)
"Абердін" (Шотландія) – "Бернлі" (Англія)

"Рудар" Плєвля (Чорногорія) / "Партизан" (Сербія) – "Тракай" (Литва) / "Іртиш" (Казахстан)
"Бальцана" (Мальта) / "Кешля" (Азербайджан) – "Мілс" (Македонія) / "Слован" Братислава (Словаччина)
"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) / "Нордшелланд" (Данія) – "Шемрок Роверс" (Ірландія) / АІК (Швеція)
"Рудар" Велення (Словенія) / "Тре Фіорі" (Сан-Марино) – "Стяуа" (Румунія)
"Хапоель" Хайфа (Ізраїль) – "Лахті" (Фінляндія) / "Хабнарфйордур" (Ісландія)

"Левадія" (Естонія) / "Дандолк" (Ірландія) – АЕК Ларнака (Кіпр)
"Зоря" Бєльці (Македонія) / "Гурнік" (Польща) – "Будучность" (Чорногорія) / "Тренчин" (Словаччина)
"Ференцварош" (Угорщина) / "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – "Раднічкі" (Сербія) / "Гзіра" (Мальта)
ЦСКА Софія (Болгарія) / "Рига" (Латвія) – "Адміра" Відень (Австрія)
"Спартак" Суботіца (Сербія) / "Колрейн" (Північна Ірландія) – "Спарта" Прага (Чехія)

"РБ Лейпциг" (Німеччина) – "Лієпая" (Латвія) / "Хекен" (Швеція)
"Стьярнан" (Ісландія) / "Нимме" (Естонія) – "Копенгаген" (Данія) / "Куопіо" (Фінляндія)
"Уфа" (Росія) – "Широкі Брієг" (Боснія) – "Домжале" (Словенія)
"Самтредіа" (Грузія) / "Тобол" (Казахстан) – "Пюнік" (Вірменія) / "Вардар" (Македонія)
"Ягеллонія" (Польща) – "Ріу Аве" (POR)

ЛАСК (Австрія) – "Лиллестрем" (Норвегія)
"Гонвед" (Угорщина) – "Прогрес" (Люксембург) / "Габала" (Азербайджан)
"Петрокуб" (Македонія) / "Осієк" (Хорватія) – "Рейнджерс" (Шотландія)
"Б-36" (Фарери) / ОФК "Титоград" (Чорногорія) – "Бешикташ" (Туреччина)
"Дунайська Стреда" (Словаччина) / "Динамо" Тбілісі (Грузія) – "Деррі Сіті" (Ірландія) / "Динамо" Мінськ "(Білорусь)

"Вентспілс" (Латвія) / "Люфтетарі" (Албанія) – "Бордо" (Франція)
"Железнічар" (Боснія) / "Нарва" (Естонія) – "Стумбрас" (Литва) / "Аполлон" Лімасол (Кіпр)
"Расинг Юніон" (Люксембург) / "Вііторул" (Румунія) – "Вітесс" (Голландія)
"Санкт-Галлен" (Швейцарія) – ІБВ (Ісландія) – "Сарпсборг" (Норвегія)
"Севілья" (Іспанія) – "Нефтчі" (Азербайджан) / "Уйпешт" (Угорщина)

"Коннас-Кі" (Уельс) / "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – "Лех" (Польща) / "Гандзасар" (Вірменія)
"Хайберніан" (Шотландія) / "Рунавік" (Фарери) – "Астерас" (Греція)
"Чихурі" (Грузія) / "Бейтар" (Ізраїль) – "Партизани" (Албанія) / "Марібор" (Словенія)
"Генк" (Бельгія) – "Тола" (Люксембург) / "Приштина" (Косово)
"Юргорден" (Швеція) – "Маріуполь" (Україна)
"Хайдук" (Хорватія) – "Ільвес" (Фінляндія) / "Славія" Софія (Болгарія)

Попередній раунд:

"Європа" (Гібралтар) – "Приштина" (Косово) – 1: 1, 0: 5
"Сан-Хулія" (Андорра) – "Гзіра Юнайтед" (Мальта) – 0: 2, 1: 2
"Енгордані" (Андорра) – "Фольгоре" (Сан-Марино) – 2: 1, 1: 1
"Б-36" (Фарерські острови) – "Сент-Джозефс" (Гібралтар) – 1: 1, 1: 1 (пен. 4: 2)
"Біркіркара" (Мальта) – "Клаксвік" (Фарерські острови) – 1: 1, 1: 2
"Тре Фіорі" (Сан-Марино) – "Бала Таун" (Уельс) – 3: 0, 0: 1
"Кевн друїдс" (Уельс) – "Тракай" (Литва) – 1: 1, 0: 1

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи наступного сезону. Призовий фонд єврокубкового турніру складе 560 мільйонів євро. Кожен з 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйона євро.

Ви зараз переглядаєте новину "Ліга Європи: результати першого раунду кваліфікації турніру". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...