Зробити стартовою
26,03
29,2
РУС

Результати жеребкування кваліфікації Ліги Європи: Шлях чемпіонів і Основний шлях

Єдина українська команда на цій стадії – "Зоря" – зіграє з переможцем протистояння "Будучность" (Чорногорія) – "Транс" (Естонія)

Фото: Getty Images

У середу відбулися обидва жеребкування другого відбіркового раунду Ліги Європи: Шляху чемпіонів і Основного шляху. Раніше ми писали, що "Зоря" першою серед представників чемпіонату України дізналася суперників по новому єврокубковому сезону. У другому раунді кваліфікації Ліги Європи команда Віктора Скрипника зустрінеться з переможцем пари "Будучность" (Чорногорія) – "Транс" (Естонія). Перший матч луганчани проведуть на виїзді 25 липня, а у відповідь в Запоріжжі 1 серпня.

Другий відбірковий раунд – Шлях чемпіонів (25 липня і 1 серпня)

Група 1

"Тре Пенне" (SMR)/"ФК Санта-Колома" (AND) – "Судува" (LTU)/"Црвена Звезда" (SRB)
БАТЕ (BLR)/"Пяст" (POL) – "Дандолк" (IRL)/"Рига" (LVA)
"Партизани" (ALB)/"Карабах" (AZE) – "Шериф" (MDA)/"Сабуртало" (GEO)

Група 2

"Арарат-Вірменія" (ARM)/АІК (SWE) – "Феронікелі" (KOS)/"Лінкольн Ред Імпс" (GIB)
"Валюр" (ISL)/"Марибор" (SVN) – "Ференцварош" (HUN)/"Лудогорець" (BUL)
"Слован" Братислава (SVK)/"Сутьєска" (MNE) – "ТНС" (WAL)/ Переможець попереднього раунду Ліги чемпіонів

Група 3

Програвший фіналіст попереднього раунду Ліги чемпіонів – "Астана" (KAZ) / ЧФР (ROU)

ХІК (FIN) / "Торсхавн" (FRO) – "Лінфілд" (NIR) / "Русенборг" (NOR

"Німме" (EST) / "Шкендія" (MKD) – "Дюделанж" (LUX) / "Валлетта" (MLT)

Другий відбірковий раунд – Основний шлях (25 липня і 1 серпня)

Група 1

"Норчепінг" (SWE)/"Сент-Патрікс" FC (IRL) – "Динамо" Мінск (BLR)/"Лієпая" (LVA)
"Лячі" (ALB)/"Хапоель" Беер-Шева (ISR) – "Широки Брієг" (BIH)/"Кайрат" (KAZ)
"Арсенал" Тула (RUS) – "Нефтчі" (AZE)/"Сперанца" (MDA)
"Еспаньол" (ESP) – "Стьярнан" (ISL)/"Левадія" (EST)
"Краковія" (POL)/"Дунайска Стреда" (SVK) – "Атромітос" (GRE)

Група 2

"Баррі Таун" (WAL)/"Кліфтонвілл" (NIR)/"Хеугесунн" (NOR) – "Штурм" (AUT)
АЕК Ларнака (CYP)/"Петрокуб" (MDA) – "Левські" (BUL)/"Ружомберок" (SVK)
"Сан-Хуліа" (AND)/"Європи" (GIB)/"Легія" Варшава (POL) – "Вітебськ" (BLR)/"Куопіо" (FIN)
"Утрехт" (NED) – "Академиі Пандев" (MKD)/"Зриньські" (BIH)
"Пюнік" (ARM)/"Шкупи" (MKD) – "Яблонец" (CZE)

Група 3

"Легія" Гданьськ (POL) – "Інтер" Турку (FIN)/"Брондбю" (DEN)
"Зета" (MNE)/"Фехервар" (HUN) – "Брейдаблік" (ISL)/"Вадуц" (LIE)
"Габала" (AZE) – "Динамо" Тбілісі (GEO)/"Ла-Фиорита" (SMR)/"Енгордані" (AND)
"Малатьяспор" (TUR) – "Олімпія" Любляна (SVN)/РФШ (LVA)
"Раднички" (SRB)/"Флора" (EST) – "Айнтрахт" (GER)

Група 4

"Домжале" (SVN)/"Бальцан" (MLT) – "Мальме" (SWE)/"Баллимина Юнайтед" (NIR)/"Рунавік" (FRO)
"Мольде" (NOR)/КР Рейкьявик (ISL) – "Чукарички" (SRB)/"Бананц" (ARM)
"Абердін" (SCO)/РоПС (FIN) – "Фола" (LUX)/"Чихура" (GEO)
"Антверпен" (BEL) – "Вііторул" (ROU)
"Будучность" (MNE)/"Транс" (EST) – "Зоря" (UKR)

Група 5

ЦСКА Софія (BUL)/"Тітоград" (MNE) – "Осієк" (CRO)
"Рома" (ITA) – "Дебрецен" (HUN)/"Кукес" (ALB)
"Люцерн" (SUI) – "Рітеряй" (LTU)/"Клаксвік" (FRO)/"Тре Фіорі" (SMR)
"Пріштіна" (KOS)/"Сент-Джозефс" (GIB)/"Рейнджерс" (SCO) – "Корк Сіті" (IRL)/"Прогрес" (LUX)/"Кардіфф Мет Юніверсіті" (WAL)
"Вентспілс" (LVA)/"Теута" (ALB) – "Гзіра Юнайтед" (MLT)/"Хайдук" (CRO)

Група 6

"Страсбур" (FRA) – "Маккабі" Хайфа (ISR)/"Мура" (SVN)
"Млада-Болеслав" (CZE) – "Ордабаси" (KAZ)/"Торпедо" Кутаїсі (GEO)
"Бранн" (NOR)/"Шемрок Роверс" (IRL) – "Кауно Жальгіріс" (LTU)/Аполлон (CYP)
"Алкмаар" (NED) – "Хекен" (SWE)
"Алашкерт" (ARM)/"Македонія (MKD) – "Стяуа" (ROU)/FC "Мілсамі" (MDA)
"Локомотив" Пловдив (BUL) – "Радник" (BIH)/"Спартак" Трнава (SVK)

Група 7

"Вулверхемптон" (ENG) – "Крузейдерс" (NIR)/Б-36 (FRO)
"Аріс" (GRE) – АЕЛ Лімассол (CYP)
"Женес Еш" (LUX)/"Тобол" (KAZ) – "Гімарайнш" (POR)
"Гонвед" (HUN)/"Жальгіріс" Вільнюс (LTU) – "Сабаіл" (AZE)/"У Крайова" (ROU)
"Шахтар" Солигорськ (BLR)/"Хіберніанс" (MLT) – "Есбьєрг" (DEN)
"Коннас-Кі" (WAL)/"Кілмарнок" (SCO) – "Партизан" (SRB)

Огляд матчу "Маріуполь" – "Зоря" – 3: 1 в останньому турі Прем'єр-ліги:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Результати жеребкування кваліфікації Ліги Європи: Шлях чемпіонів і Основний шлях". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Орфографічна помилка в тексті:
Послати повідомлення про помилку автору?
Повідомлення повинно містити не більше 250 символів
Виділіть некоректний текст мишкою
Дякуємо! Повідомлення відправлено.
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь