Результати жеребкування третього раунду Ліги Європи

15 Липня 2016, 14:45

Своїх суперників дізналися "Ворскла" і "Олександрія"

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування третього відбіркового раунду Ліги Європи.

Матчі цієї стадії відбудуться 28 липня і 4 серпня. Команди, чиї назви витягуються першими, перший матч проводять удома.

Результати жеребкування третього відбіркового раунду Ліги Європи:

"Лілль" (Франція) – МТК (Угорщина)/"Габала" (Азербайджан)

"Олександрія" (Україна) – "Хайдук" (Хорватія)/КСМС (Румунія)

"Герта" (Німеччина) – "Хайберніан" (Шотландія)/"Брондбю" (Данія)

"Істанбул" (Туреччина) – Рієка (Хорватія)

"Хераклес" (Голландія) – "Арока" (Португалія)

"Дебрецен" (Угорщина)/"Торпедо-Белаз" (Білорусь) – "Рапід" (Австрія)

"Генк" (Бельгія)/"Будучность" (Чорногорія) – "Хекен" (Швеція) – "Крок Сіті" (Ірландія)

"Нефтчі" (Азербайджан)/"Шкендія" (Македонія) – "Млада Болеслав" (Чехія)

"Вест Хем" (Англія) – "Шахтар" (Солігроськ, Білорусія)/"Домжале" (Словенія)

"Відеотон" (Угорщина)/"Чукарічікі" (Сербія) – "Мідтьюлланд" (Данія)/"Вадуц" (Ліхтенштейн)

"Гетеборг" (Швеція)/"Пьяст" (Польща) – ХІК (Фінляндія)/"Бероє" (Болгарія)

"Адміра-Ваккер" (Австрія)/"Кяпаз" (Азербайджан) – "Слован" (Чехія)

"Гент" (Бельгія) – "Вііторул" (Румунія)

"Грассхопперс" (Швейцарія)/"Рейк'явік" (Ісландія) – "Аполлон" (Кіпр)

"Локомотив" Загреб (Хорватія)/РоПС Рівному (Фінляндія) – "Ворскла"

"Сент-Етьєн" (Франція) – АЕК Афіни (Греція)

АЕК Ларнака (Кіпр)/"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) – "Спартак" М (Росія)

"Пандурій" (Румунія) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль)/"Кайрат" (Азербайджан)

"Войводіна" (Сербія)/"Коннахс Куей" (Уельс) – "Динамо" Мінськ (Білорусь)/"Сент-Патрікс" (Ірландія).

"Слован" (Братислава, Словаччина)/"Єлгава" (Латвія) – "Омонія" (Кіпр)/Бейтар (Ізраїль)

"Хартс" (Шотландія)/"Біркіркара" (Мальта) – "Краснодар" (Росія)

"Партизан" (Сербія)/"Заглембе" (Польща) – "Стремсгодсет" (Норвегія)/"Сендерйюск" (Данія)

"Люцерн" (Швейцарія) – "Сассуоло" (Італія)

"Левадія" (Естонія)/"Славія" (Чехія) – "Ріу Аве" (Португалія)

АЗ Алкмар (Голландія) – "Янніна" (Греція")/"Одд" (Норвегія)

АІК (Швеція)/"Європа" (Гібралтар) – "Панатінаїкос" (Греція)

"Аустрія" (Австрія)/"Кукеса" (Албанія) – "Ширак" (Вірменія)/"Спартак" Трнава (Словаччина)

"Зімбру" (Молдова)/"Османлиспор" (Туреччина) – "Маккабі" Хайфа (Ізраїль)/"Нимме" (Естонія)

"Абердін" (Шотландія)/"Вентспілс" (Латвія) – "Марібор" (Словенія)/"Левські" (Болгарія)

Ви зараз переглядаєте новину "Результати жеребкування третього раунду Ліги Європи". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...