Збірна України обіграла Бельгію у відборі на Євро-2018

8 Квітня 2017, 20:04

Команда України з футзалу на старті відбірного турніру в Києві мінімально здолала бельгійців

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Збірна</span> <span>України з</span> <span>футзалу</span> <span>обіграла</span> <span>Бельгію</span> <span>в</span> <sp
Збірна України з футзалу обіграла Бельгію в

Збірна України з футзалу здобула перемогу в стартовому поєдинку відбірного турніру на чемпіонат Європи проти команди Бельгії - 1: 0. Єдиний точний удар в матчі на рахунку Сергія Коваля, який на 15 хвилині першого тайму красиво пробив у дальній нижній кут після кидка партнера.

У першому матчі кваліфікації Хорватія на паркеті "Палацу спорту" переграла Чорногорію з рахунком 4: 0.

У неділю, 9 квітня, українці зіграють проти чорногорців о 16:00. Бельгія о 13:00 буде протистояти Хорватії.

Україна – Бельгія 1: 0
Гол: Сергій Коваль (15)

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна України обіграла Бельгію у відборі на Євро-2018". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"