Збірна України зіграла внічию з Іспанією в товариському матчі

28 Січня 2017, 18:17

В гості до нашої команди приїхали діючі чемпіони Європи

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Збірна</span> <span>України</span> <span>напередодні</span> <span>матчів</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>Facebook</span></span></p>
Збірна України напередодні матчів. Фото Facebook

Сьогодні в Києві пройшов товариський матч з футзалу між збірними України та Іспанії. Наша команда гідно виглядала в поєдинку з чемпіонами Європи.

Українці першими відкрили рахунок. На 11 хвилині після розіграшу кутового відзначився Білоцерківець. Однак іспанці відігралися вже через дві хвилини після дальнього удару Фернандеса.

Іспанці були близькі до того, щоб вирвати перемогу. Перед фінальним свистком гості заробили пенальті. Але наш голкіпер Іваняк відбив удар. Нічия - 1: 1.

У неділю команди зіграють ще один поєдинок.

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна України зіграла внічию з Іспанією в товариському матчі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"