Новини Сьогодні
26,78
30,12

Збірну Росії поставили на коліна в Москві: 0: 3 від бразильців

Господарі чемпіонату світу на своєму полі в товариському матчі розгромлені збірною Бразилії

Воротар збірної Росії Ігор Акінфєєв. фото AFP
Воротар збірної Росії Ігор Акінфєєв. фото AFP.

Збірна Росії, яка буде господарем чемпіонату світу 2018 року, провела перший спаринг у цьому році. Суперником була збірна Бразилії.

У першому таймі поєдинку в Москві глядачі голів не побачили. У дебюті другого стандартне положення збірної Бразилії призвело до удару головою в кут – воротар Ігор Акінфєєв відбив перед собою, а Міранда добив м'яч у сітку. Цікаво, що за хвилину до гола лише диво врятувало російську збірну від взяття воріт – м'яч після рикошету від захисника потрапив у голову Акінфєєва.

На 62-й хвилині Феліпе Коутіньо реалізував 11-метровий. А через п'ять хвилин Вілліан обіграв двох захисників на правому фланзі і віддав передачу точно на голову Пауліньо, який свій шанс не упустив. Забивши три голи за 13 хвилин в старті другого тайму, Бразилія продовжила атакувати, але більше м'ячі у ворота Акінфєєва не влітали.

"У першому таймі набігалися, втратили багато сил в своїх атаках, втомилися у другому. За рахунок чого можемо додати в найближчі три місяці? Не можу поки сказати. Тренери повинні розібрати гру і зробити висновки", – сказав після матчу центральний захисник російської збірної Ілля Кутєпов.

Відзначимо, що о 21:00 в Іспанії пройде матч за участю команди Андрія Шевченка: онлайн-трансляція Україна – Саудівська Аравія вже йде на нашому сайті.

Ви зараз переглядаєте новину " Збірну Росії поставили на коліна в Москві: 0: 3 від бразильців". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"