Селезньов приніс перемогу "Карабюкспору" в товариському матчі

25 Липня 2017, 10:20

У контрольному поєдинку також взяли участь українці Андрій Близниченко і Олександр Рибка

<p style="text-align: justify;">Селезньов забиває "Арісу". Фото kardemirkarabukspor.org.tr</p>
Селезньов забиває "Арісу". Фото kardemirkarabukspor.org.tr

Нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов відзначився в товариському матчі своєї команди з кіпрським "Арісом", інформує офіційний твіттер турецького клубу.

Селезньов забив на 70-ій хвилині. Сама зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь "Карабюкспора".

Відзначимо, що в стартовому складі турецької команди з українців крім Селезньова на полі з'явився Андрій Близниченко.

У перерві Андрій був замінений, а ось з початку другого тайму ворота турецької команди захищав Олександр Рибка.

Відзначимо, що після матчу з Фінляндією Селезньова засміяли за повідомлення в Instagram з помилками.

Ви зараз переглядаєте новину "Селезньов приніс перемогу "Карабюкспору" в товариському матчі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"