"Севілья" не змогла обіграти "Хетафе": Коноплянка відіграв 20 хвилин

5 Березня 2016, 23:43

Євген Коноплянка вийшов на заміну на 70 хвилині виїзного матчу з "Хетафе"

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps atn">"</span><span>Севілья</span><span>"</span> <span class="hps">і</span> <span class="hps atn">"</span><span>Хетафе</span><span>"</span> <span class="hps
"Севілья" і "Хетафе"

У матчі 28 туру чемпіонату Іспанії "Севілья" зіграла внічию з "Хетафе". Поєдинок в суботу пройшов в Хетафе і завершився з рахунком 1: 1.

Команди обмінялися м'ячами у другому таймі: на 79 хвилині Евер Банега відкрив рахунок, а на 86 Еміліано Веласкес зрівняв рахунок.

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка вийшов на заміну на 70 хвилині.

Після цього матчу в активі "Севільї" стало 45 очок (5-е місце), "Хетафе" з 27-ма очками займає 16-е місце в таблиці Прімери.

Ви зараз переглядаєте новину ""Севілья" не змогла обіграти "Хетафе": Коноплянка відіграв 20 хвилин". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"