"Шахтар" обіграв "Бохум" в товариському матчі

1 Липня 2017, 19:27

Перемогу "гірникам" принесли штрафні Ракицького

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Тренування</span> <span>в</span> <span>день</span> <span>матчу</span><span>.</span> <span>Фото</span
Тренування в день матчу. Фото

Сьогодні донецький "Шахтар" зіграв другий спаринг на зборах в Німеччині. Суперником "гірників" був представник другої німецької Бундесліги "Бохум".

"Шахтар" виявився сильнішим за "Бохума", вигравши - 2: 0. Творцем успіху донецької команди стала гра Ярослава Ракицького.

На 15 хвилині Ракицький прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок. А на 43-й хвилині після удару Ракицького зі штрафного, голкіпер "Бохума" відбив м'яч, але першим на добиванні виявився Дентіньо, який відправив м'яч у сітку.

У першому спарингу на зборах "гірники
" з рахунком 4:3 обіграли клуб "Редінгхаузен". Всього в Німеччині "Шахтар" планував провести шість
товариських матчів.

Ви зараз переглядаєте новину ""Шахтар" обіграв "Бохум" в товариському матчі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"