26,96
30,47

Швейцарія закріпилася на першому місці групи відбору на ЧС-2018

У неділю швейцарці на своєму полі обіграли команду Фарерських островів

Швейцарія закріпилася на першому місці групи відбору на ЧС-2018 Футбол У неділю швейцарці на своєму полі обіграли команду Фарерських островів

У матчі четвертого туру відбірного турніру чемпіонату світу-2018 збірна Швейцарії обіграла команду Фарерських островів. Поєдинок у неділю пройшов у Люцерні і завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

У першому таймі гол забив Ерен Дердійок, а на 83-й хвилині остаточний рахунок встановив Штефан Ліхтштайнер.

Після цього матчу в активі збірної Швейцарії стало 12 очок – це 100% результат. У Фарер поки 4 очки і четверте місце.

Швейцарія – Фарерські острови – 2:0 (1:0)

Голи: Ерен Дердійок (27), Штефан Ліхтштайнер (83)