Суперник "Динамо" в Лізі Європи вийшов у чвертьфінал Кубка Франції

11 лютого 2015, 21:31

"Генгам" ледве обіграв команду четвертого дивізіону країни

Фото ФК "Динамо"

Майбутній суперник київського "Динамо" в Лізі Європи "Генгам" сьогодні провів матч 1/8 фіналу національного Кубка Франції.

Суперником "Генгама" була команда четвертого за рангом французького дивізіону (КФА, група B) – "Ізер".

"Генгам" вважався беззаперечним фаворитом цього матчу, проте несподівано на 62-й хвилині рахунок відкрили господарі поля, коли відзначився Ель-Хаірі. Рахунок 1:0 зберігався до четвертої компенсованої хвилини зустрічі, поки гру в овертайм не перевів Манданне, зрівнявши рахунок.

Вже у додатковий час "Генгам" схилив чашу терезів на свою користь, забивши ще два голи. На 96-й хвилині знову відзначився Манданне, а на 100-й третій гол забив П’є. Отже, 1:3 на користь "Генгама", який, змусивши понервувати своїх уболівальників, все таки проходить у чвертьфінал.

Жослен Гурвеннек задіяв у цій грі наступних виконавців: Самасса, Леметр, Сорбон, Бака, Ангуа (Матіс, 72), Кербра, Санкаре, Жіресс (Марво, 77), Бовю, Ятабаре (П’є, 31), Манданне.

"Маріуполь" обійшов "Динамо" у таблиці чемпіонату України

Перед першим матчем проти київського "Динамо", який відбудеться 19 лютого, "Генгам" проведе ще одну гру. 15 лютого у матчі чергового туру Ліги-1 команда Гурвеннека зіграє на виїзді з "Метцом".

"Ізер" – "Генгам" – 1:3 (0:0)

Голи: Нгойе (62) – Манданне (90+4), Манданне (96), Під (100).