Тренер "Баварії" виграв титул в 72 роки – це рекорд чемпіонату Німеччини

8 Квітня 2018, 14:43

Юпп Хайнкес - найстарший тренер, який перемагав у Бундеслізі

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Юпп</span> <span>Хайнкес</span> <span>завоював</span> <span>чемпіонство</span> <span>в</span> <span>віці</span> <span>7
Юпп Хайнкес завоював чемпіонство в віці 7

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес став найстаршим тренером, який вигравав чемпіонат Німеччини. Зараз фахівцеві 72 роки, а до кінця сезону виповниться 73.

Відзначимо, що Хайнкесу належав і попередній рекорд. Він вигравав чемпіонат Німеччини з "Баварією" в 2013 році у віці 68 років.

Мюнхенська "Баварія" на виїзді здобула перемогу з великим рахунком над "Аугсбургом"
в 29-му турі чемпіонату Німеччини з футболу і в шостий раз поспіль завоювала головний трофей Бундесліги.

Суботня гра в Аугсбурзі завершилася перемогою гостей з рахунком 4:1. Всі голи в матчі забили футболісти "Баварії": Ніклас Зюле (18-а хвилина) записав на свій рахунок автогол, а потім чужі ворота вразили Корантен Толіссо (32), Хамес Родрігес (38), Арьєн Роббен (62) і Сандро Вагнер ( 87).

"Баварія" виграє чемпіонат протягом останніх шести сезонів. Всього на рахунку мюнхенського клубу 28 титулів чемпіона країни.
Нагадаємо, що команда Юппа Хайнкеса також продовжує боротьбу в Лізі чемпіонів. У першому чвертьфінальному поєдинку "Баварія" на виїзді обіграла "Севілью"з рахунком 2:1.

Ви зараз переглядаєте новину "Тренер "Баварії" виграв титул в 72 роки – це рекорд чемпіонату Німеччини". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"