Тренер збірної Фінляндії: "90 хвилин проти України – кращі у виконанні моєї команди"

13 Листопада 2016, 13:35

Ханс Бакке - про матч проти України у відборі на ЧС-2018

<p style="text-align: justify;">Ханс Бакке. Фото AFP</p>
Ханс Бакке. Фото AFP

Головний тренер збірної Фінляндії Ханс Бакке прокоментував поразку від України (0: 1).

"90 хвилин проти України, мабуть, кращі у виконанні моєї команди в поточному відбірковому турнірі.

Думаю, нам вдалося непогано діяти в творенні і надавати на суперника тиск. В цьому плані ми додали в порівнянні з попередніми матчами, і це позитивний момент.

Я не можу вимагати від гравців більшого, вони і так виклалися на всі сто. Після важкого початку команда проявила волю і характер, показавши своє відношення в другому таймі", - сказав Бакке.

Ви зараз переглядаєте новину "Тренер збірної Фінляндії: "90 хвилин проти України – кращі у виконанні моєї команди"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"