Тренер "Шальке" випустив Коноплянку на шість хвилин при рахунку 3: 0

Коноплянка вийшов на заміну на 84 хвилині замість автора дубля Бюргшталлера

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Шальке</span><span>"</span> <span>на</span> <span>своєму</span> <span>полі</span> <span>обіграв</span> <s
"Шальке" на своєму полі обіграв

Головний тренер німецького "Шальке" Маркус Вайнцирль випустив українського півзахисника Євгена Коноплянку на шість хвилин в домашньому матчі Бундесліги проти "Аугсбурга".

"Шальке" переміг з рахунком 3: 0. Всі голи були забиті в першому таймі: відзначилися Гвідо Бургшталлер (4-а і 29-а хвилини) і Даніель Каліджурі (34-а хвилина).

Коноплянка вийшов на заміну на 84 хвилині замість автора дубля Бюргшталлера і результативними діями не відзначився.

24 тур чемпіонату Німеччини: розклад, результати, таблиця

Ви зараз переглядаєте новину "Тренер "Шальке" випустив Коноплянку на шість хвилин при рахунку 3: 0". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"