26,98
30,46

Тренеру ПАОК влучили банкою пива в голову під час матчу

Поєдинок чемпіонату Греції був перерваний

Тренеру ПАОК влучили банкою пива в голову під час матчу Футбол Поєдинок чемпіонату Греції був перерваний

Матч чемпіонату Греції "Панатінаїкос" – ПАОК не дограли через кинуту з трибун банки пива, яка влучила в голову головного тренера гостей Володимира Івіча. Перед цим між гравцями команд відбулася сутичка.

Матч був перерваний на 54-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Панатінаїкоса". Тепер клубу загрожує технічна поразка.

Івіч був доправлений до лікарні для обстеження.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Тренеру ПАОК влучили банкою пива в голову під час матчу". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"