Українець Тащі замінив Артема Кравця в матчі Бундесліги

16 Квітня 2016, 20:33

У складі "Штутгарта" пройшла чисто українська заміна нападників в матчі проти "Аугсбурга"

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span>Артем</span> <span>Кравець</span> <span>(</span><span>ліворуч)</span> <span>був</span> <span>замінений</span> <span>на</span> <span>Бориса</span> <span>Тащі</span> <span>(</span><span>п
Артем Кравець (ліворуч) був замінений на Бориса Тащі (п

У матчі 30-го туру чемпіонату Німеччини "Штутгарт" на виїзді поступився своєму "сусідові" по турнірній таблиці - "Ауґсбурґу". Поєдинок завершився з мінімальним рахунком 1: 0 - гол на 36 хвилині забив ісландський легіонер "Аугсбурга" Альвред Фіннбогасон.

Для українського вболівальника примітною виявилася 73-тя хвилина матчу. Вийшов в стартовому складі українського нападника "Штутгарта" Артема Кравця замінили. Замість нього на поле вийшов інший український нападник - Борис Тащі. Чисто українська заміна в Бундеслізі

18  ГАННОВЕР 30 6 3 21 26-54 21

Ви зараз переглядаєте новину "Українець Тащі замінив Артема Кравця в матчі Бундесліги". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"