В Еквадорі бджолиний рій поклав на газон дві футбольні команди

10 Червня 2018, 14:39

Гравці і тренери змушені були лежати на траві, щоб їх не покусали комахи

У матчі другого дивізіону чемпіонату Еквадору між командами "Портовьехо" і "Манта" (3: 2) відбувся неординарний інцидент. На 27 хвилині зустрічі футболісти обох команд і арбітр змушені були лягти на газон і не ворушитися через нашестя бджіл. Матч був перерваний на кілька хвилин, але ніхто з футболістів не постраждав.

Відзначимо, що для Латинської Америки не рідкість, коли комахи зривають футбольні матчі. Так, в 2016 році дикі комахи перервали матч "Рівер Плейт" - "Аукас". В тому ж році
матч чемпіонату штату Параіба в Бразилії між "Кампінесе" і "Тресе" було зупинено через бджіл.

Подібні випадки відбуваються і в Європі. Влітку 2015 року бджолиний рій ледь не зірвав товариський матч в Англії між "Блекберном" і "Олдхем". Тоді бджолам настільки сподобалися ворота, що вони вирішили там звити гніздо.

Раніше ми писали, що Ібрагімович за шість хвилин оформив дубль в матчі MLS"Лос-Анджелес Гелаксі" в черговому матчі регулярного чемпіонату MLS на своєму полі приймав" Реал Солт-Лейк ".

Ви зараз переглядаєте новину "В Еквадорі бджолиний рій поклав на газон дві футбольні команди". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"