У суперматчі "Манчестер Юнайтед" – "Тоттенхем" забитий лише один гол

28 Жовтня 2017, 17:12

Гол Марсьяля приніс "МЮ" перемогу над "Тоттенхемом" в центральному матчі прем'єр-ліги

<p style="text-align: justify;">"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 1:0. Фото AFP</p>
"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 1:0. Фото AFP

"Манчестер Юнайтед" в центральному матчі десятого туру чемпіонату Англії завдав поразки лондонському "Тоттенхему" з мінімальним рахунком.

Зустріч відбулася в Манчестері в суботу і завершилася з рахунком 1: 0 на користь господарів поля, в складі яких на 81 хвилині відзначився Антоні Марсьяль.

Команда Жозе Моурінью з 23 очками займає друге місце в турнірній таблиці прем'єр-ліги, відстаючи від лідируючого "Манчестер Сіті" на два бали, "шпори" (20) йдуть третіми.

Нагадаємо, що після трьох турів групового раунду Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" лідирує в групі А з дев'ятьма очками, швейцарський "Базель" (6 очок) займає друге місце, московський ЦСКА (3 очки) йде на третій позиції, на рахунку португальської" Бенфіки "очок немає. У найближчий вівторок" Базель "прийме ЦСКА, "МЮ" зіграє вдома з "Бенфікою".

У попередньому турі чемпіонату Англії "Хаддерсфілд Таун" завдав "Манчестер Юнайтед" першої поразки в чемпіонаті. Зустріч в Хаддерсфілді завершилася з рахунком - 2: 1 на користь господарів поля. "МЮ" скоротив відставання в рахунку на 78 хвилині після голу Маркуса Рашфорд, однак отримати хоча б нічию підопічним Жозе Моурінью не вдалося.

Ви зараз переглядаєте новину "У суперматчі "Манчестер Юнайтед" – "Тоттенхем" забитий лише один гол". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"