26,3
29,38

У суперматчі "Манчестер Юнайтед" – "Тоттенхем" забитий лише один гол

Гол Марсьяля приніс "МЮ" перемогу над "Тоттенхемом" в центральному матчі прем'єр-ліги

"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 1:0. Фото AFP
"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 1:0. Фото AFP.

"Манчестер Юнайтед" в центральному матчі десятого туру чемпіонату Англії завдав поразкилондонському "Тоттенхему"змінімальнимрахунком.

ЗустрічвідбуласявМанчестерівсуботуізавершиласяз рахунком1:0на користьгосподарівполя,вскладіякихна81хвилинівідзначивсяАнтоніМарсьяль.

КомандаЖозеМоуріньюз23 очкамизаймаєдруге місцевтурнірній таблиціпрем'єр-ліги,відстаючивідлідируючого"МанчестерСіті"надвабали,"шпори"(20)йдутьтретіми.

Нагадаємо,щопіслятрьохтурівгрупового раунду Ліги чемпіонів "МанчестерЮнайтед" лідируєвгрупіАздев'ятьмаочками,швейцарський "Базель" (6очок)займаєдруге місце,московськийЦСКА(3очки)йденатретій позиції,нарахункупортугальської"Бенфіки"очокнемає.Унайближчий вівторок"Базель"приймеЦСКА,"МЮ"зіграєвдомаз"Бенфікою".

УпопередньомутурічемпіонатуАнглії"Хаддерсфілд Таун" завдав "Манчестер Юнайтед" першої поразки в чемпіонаті. ЗустрічвХаддерсфілдізавершиласяз рахунком-2:1на користьгосподарівполя."МЮ"скоротиввідставанняврахункуна78хвилиніпісля голуМаркусаРашфорд,однакотриматихочабнічиюпідопічнимЖозеМоурінью невдалося.

Ви зараз переглядаєте новину " У суперматчі "Манчестер Юнайтед" – "Тоттенхем" забитий лише один гол". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"