"Валенсія" обіграла "Реал" в чемпіонаті Іспанії

4 січня 2015, 20:06

В поєдинку 17 туру Примери "Валенсія" здобула вольову перемогу над лідерами чемпіонату

В матчі17 туручемпіонату Іспанії "Валенсія"насвоєму поліздобула вольову перемогунадмадридським "Реалом".Поєдиноку неділюзавершився з рахунком2: 1.

Гості першимивідкрили рахунок:на14хвилиніКріштіануРоналдуреалізував пенальті.У другому таймі "Валенсія"змоглавідігратисяі перемогти:на 52хвилиніголзабивАнтоніоБарраган, ана 65відзначивсяНіколас Отаменді.

Старі рахунки в Неаполі, дуель новачків в Лондоні і харківські традиції Гвардіоли: все про старт Ліги чемпіонів
Чемпіони. Клоппа, Мане і компанію чекає важкий поєдинок в Неаполі. Але хіба їх чимось налякаєш?
"Реал"зберіг лідерствовПрімері, проте вже сьогоднімадридцівможе обійти"Барселона".