"Вердер" зіграв внічию вдома з "Майнцом"

19 Березня 2016, 18:33

Команда Скрипника знаходиться недалеко від зони вильоту

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Пісарро</span> <span>зрівняв</span> <span>рахунок</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>Твіттер</span></span></p>
Пісарро зрівняв рахунок. Фото Твіттер

У 27 турі чемпіонату Німеччини "Вердер" українського наставника Віктора Скрипника на своєму полі приймав "Майнц".

Пару туром назад "Майнц" сенсаційно обіграв в гостях "Баварію" і знаходиться в зоні єврокубків. "Вердер" же більше думає про виживання в Бундеслізі. Тому підопічні Скрипника і одному заробленого пункту будуть раді.

Гості відкрили рахунок на 38 хвилині, коли відзначився Баумгартлінгер. У компенсований час до першого тайму Піссаро забив пенальті і зрівняв рахунок. Нічия - 1: 1.

Ви зараз переглядаєте новину ""Вердер" зіграв внічию вдома з "Майнцом"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"