"Вест Хем" – "МанСіті": перестрілка дублями

23 Січня 2016, 21:46

Валенсія і Агуеро забили по два м'ячі в матчі

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Агуеро</span> <span class="hps">забив двічі</span><span>.</span> Ф<span class="hps">ото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Агуеро забив двічі. Фото AFP

У матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" і "Манчестер Сіті" зіграли внічию з рахунком - 2: 2.

"Молотобійцям" вдалося забити швидкий гол - вже на 1-й хвилині відзначився Еннер Валенсія. Надалі "городяни" отримали право на пенальті і на 9-й хвилині Серхіо Агуеро рахунок зрівняв. На 56-й хвилині господарі знову вийшли вперед - дубль оформив Валенсія. Піти від поразки гості зуміли на 81-й хвилині - свій другий м'яч забив Агуеро.

Ви зараз переглядаєте новину ""Вест Хем" – "МанСіті": перестрілка дублями". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"