26,2
29,26

Всі голи "Ель-класико": "Барселона" – "Реал" – 3: 2

М'ячі Мессі, Ракітіча і Піке дозволили "Барселоні" виграти Міжнародний кубок чемпіонів

"Барселона" - "Реал" - 3:2. Фото AFP
"Барселона" - "Реал" - 3:2. Фото AFP.

"Барселона"обіграла"Реал"вматчіМіжнародногокубкачемпіонівз рахунком3:2.Каталонцізабилидвашвидкі голиівжедо7хвилини-відзначилисяЛіонельМессііІванРакітіч."Реал"зуміввідновитирівновагудоперерви,завдяким'ячамМатео КовачичаіМаркоАсенсио.ОстаточнийрахунокнатабловстановивЖерарПіке,замкнувшипередачуНеймаразі штрафногона50хвилині.

КомандаЕрнестоВальвердездобулаперемогиу всіхтрьохматчахвиставковоготурніру,перегравшитакож"Ювентус"(2:1)і"МанчестерЮнайтед"(1:0).ПідопічніЗінедінаЗіданазавершилизмаганнявСШАзтрьома поразками,поступившись"МЮ"(1:1,пенальті-1:2)і"МанчестерСіті"(1:4).

"Реал" – "Барселона" – 2:3 (2:2)
Голи: Мессі, 3 (0:1). Ракітіч, 7 (0:2). Ковачич, 14 (1:2). Асенсіо, 36 (2:2). Піке, 50 (2:3).

Ви зараз переглядаєте новину " Всі голи "Ель-класико": "Барселона" – "Реал" – 3: 2". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"