Всі голи і моменти матчу "Динамо" – "Зоря" – 4: 0

7 Квітня 2018, 17:34

Огляд поєдинку 26 туру української Прем'єр-ліги

Футболісти київського "Динамо" здобули велику перемогу над луганською "Зорею" в матчі другого етапу чемпіонату України.

Зустріч відбулася в суботу в Києві і завершилася з рахунком 4: 0 на користь господарів поля. У складі переможців м'ячі забили Микита Бурда (13-а хвилина), Беньямін Вербич (51), Артем Бесєдін (54) і Віктор Циганков (87). На 68 хвилині нападник "Зорі" Давид Фаупала не реалізував пенальті.

У паралельному матчі донецький
"Шахтар" завдали гостьової поразки "Вересу" з Рівного – 2:0. У "гірників" відзначилися Тайсон (24-а хвилина) і Давид Хочолава (78).

Після 26 матчів "Шахтар", який здобув сьому перемогу поспіль, з 63 очками очолює турнірну таблицю чемпіонату. "Динамо", яке виграло п'ять матчів поспіль, з 57 балами розташовується на другій позиції.

У наступному турі 14 квітня "Шахтар" прийме "Динамо" в "українському класико".

Нагадаємо, що вчора Томас Грімм став главою украинської Прем'єр-ліги. Швейцарець був єдиним кандидатом на пост керівника українського футболу, його висунула "Олександрія".

Ви зараз переглядаєте новину "Всі голи і моменти матчу "Динамо" – "Зоря" – 4: 0". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"