Все почалося з Попп: як Німеччина вийшла в 1/4 фіналу жіночого чемпіонату світу з футболу

22 червня, 21:15

Німкені розгромили Нігерію з рахунком 3:0 і тепер чекають свого суперника з пари Швеція - Канада

/ Фото: AFP

Збірна Німеччини стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу з футболу серед жінок, що проходить у Франції. У матчі 1/8 фіналу, що відбувся в присутності 18 000 глядачів на стадіоні "Стад-дез-Альп" в Греноблі, німкені розгромили Нігерію з рахунком 3:0. У складі переможниць відзначилися Олександра Попп (20-а хвилина), Сара Дебріц (27 ') і Леа Шуллер (82'). У чвертьфіналі німкені зіграють з переможцем пари Швеція – Канада, які зустрінуться один з одним 24 червня.

Як повідомлялося раніше, футболістка березня побила рекорд Мирослава Клозе за голами на чемпіонатах світу. 33-річна бразилійка з 17 голами стала кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу, обійшовши у списку колишнього нападника збірної Німеччини Мирослава Клозе, на рахунку якого 16 м'ячів за свою національну команду на мундіалях.

Жан дав жару в Казахстані: депутат Беленюк виграв чемпіонат світу з греко-римської боротьби

Також ми писали, що американські футболістки встановили рекорд переможної серії на чемпіонатах світу. Вона досягла безпрецедентних 7 поєдинків після того, як дівчата з США розгромили Таїланд з рахунком 13:0.

Нагадаємо, нещодавно завершився престижний футбольний турнір серед чоловічих збірних. Першим в історії переможцем Ліги націй УЄФА стала команда Португалії.