Ярмоленко дебютував в чемпіонаті Англії з поразки 0: 4

12 Серпня 2018, 18:33

"Вест Хем" на виїзді зазнав розгромної поразки від "Ліверпуля"

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Андрій</span> <span>Ярмоленко</span> <span>вперше</span> <span>зіграв</span> <span>у матчі англійської</span> <span>Пре
Андрій Ярмоленко вперше зіграв у матчі англійської Пре

Український нападник Андрій Ярмоленко вперше вийшов на поле в матчі англійської Прем'єр-ліги. У неділю його команда "Вест Хем" на виїзді зазнала розгромної поразки від "Ліверпуля" з рахунком 0: 4 в першому турі чемпіонату Англії сезону 2018/19.

У складі переможців дубль оформив Садіо Мане (45-а і 53-а хвилини), по м'ячу забили Мохамед Салах (19) і Деніел Старрідж (88).

Андрій Ярмоленко почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 67 хвилині замість Марко Арнаутовича.

В іншому матчі туру "Саутгемптон" на своєму полі зіграв внічию з "Бернлі" - 0: 0
.

Ярмоленко перейшов у "Вест Хем" з "Боруссії"цього літа і приєднався до Райана Фредеріка, Лукаша Фабіанскі, Ісса Діопу, Джека Уїлшира, Андрія Ярмоленка, Фабіана Балбуене і Феліпе Андерсона і Лукаса Переса. Всі вони були придбані під нового тренера - Мануеля Пеллегріні.

Частину передсезонної підготовки українець пропустив через травму, але напередодні матчу Пеллегріні заявив, що Ярмоленко повністю відновився і готовий вийти на поле. До речі, британські експерти поставили трансфер Ярмоленка на перше місце в списку найбезглуздіших.

Ви зараз переглядаєте новину "Ярмоленко дебютував в чемпіонаті Англії з поразки 0: 4". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"