Ярмоленко: "Ми добре вивчили хорватів, але їм все-таки вдалося піднести нам сюрпризи"

Після перерви Шевченко попросив футболістів більше часу приділяти атаці

Андрій Ярмоленко. Фото AFP
Андрій Ярмоленко. Фото AFP.
Ярмоленко: "Ми добре вивчили хорватів, але їм все-таки вдалося піднести нам сюрпризи" //smm.ollcdn.net/img/article/10066/48_main_new.1490436184.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10066/48_tn.1490436184.jpg Футбол Після перерви Шевченко попросив футболістів більше часу приділяти атаці

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку в матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2018 проти команди Хорватії (0: 1).

"У перші двадцять хвилин збірна Хорватії давила і створила чимало моментів біля наших воріт. У другому таймі ми внесли корективи в тактику і справа пішла на лад. У перерві Андрій Миколайович попросив нас більше часу приділяти атаці.

Здивували чи нас хорвати? В якійсь мірі, так. Ми добре вивчили суперника, але йому все-таки вдалося піднести нам деякі сюрпризи. Шанси? Зараз можна говорити, що завгодно. У нас були шанси забити, у них ... Вийшло так, як вийшло", – сказав Ярмоленко.

Нагадаємо, єдиний гол у матчі на свій рахунок записав екс-нападник "Дніпра" Нікола Калініч.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Ярмоленко: "Ми добре вивчили хорватів, але їм все-таки вдалося піднести нам сюрпризи"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"