Ярмоленко забив гол, але це не допомогло "Боруссії" уникнути поразки

28 Жовтня 2017, 21:59

Лідер бундесліги дортмундська "Боруссія" програла в 10-му турі "Ганноверу"

<p style="text-align: justify;">Андрій Ярмоленко. Фото AFP</p>
Андрій Ярмоленко. Фото AFP
Лідер чемпіонату Німеччини дортмундська "Боруссія" програла "Ганноверу" в матчі 10-го туру Бундесліги.

Зустріч відбулася в суботу в Ганновері і завершилася з рахунком 4: 2 на користь господарів поля, в складі яких відзначилися Жонатас де Жезус (20-а хвилина, пенальті), Іла Бебу (40, 86) і Фелікс Клаус (60). У "Боруссії" забили Дан-Аксель Загаду (27), який на 59 хвилині отримав червону картку, і Андрій Ярмоленко (52).

Український півзахисник вийшов в стартовому складі і був замінений на 74 хвилині. Кілька днів тому Ярмоленко відіграв весь матч в Кубку Німеччини та забив гол з пенальті у ворота "Магдебурга".

"Боруссія" з 20 очками тепер займає друге місце в таблиці Бундесліги. На перше вийшла "Баварія", яка обіграла на своєму полі "Лейпциг" і набрала 23 очка.

19:30 "Баварія" – "Лейпциг" – 2:0

"Боруссія" втрачає очки вже в другому турі поспіль Нагадаємо, що в попередньому, дев'ятому турі чемпіонату Німеччини, "Боруссія" зіграла внічию з "Айнтрахтом".

Ви зараз переглядаєте новину "Ярмоленко забив гол, але це не допомогло "Боруссії" уникнути поразки". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"