Юнес Беланда приніс "Ніцці" нічию в чемпіонаті Франції

18 Вересня 2016, 18:16

Екс-динамівець забив гол у кінцівці зустрічі

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>В</span> <span>атаці</span> <span>Беланда</span><span>.</span> <span>фото</span> <span>AFP</span></span></p>
В атаці Беланда. фото AFP

У п'ятому турі чемпіонату Франції "Монпельє" вдома приймав "Ніццу". Гості прибули на матч без Маріо Балотеллі, який в попередньому турі оформив дубль.

На перерву команди пішли, так і не відкривши рахунок. У другому таймі ситуація змінилася. На 67 хвилині господарі отримали право на одинадцятиметровий удар, який реалізував Ряд Будебуз - 1: 0. Відігратися гості змогли за п'ять хвилин до кінця гри. Відзначився екс-гравець київського "Динамо" Юнес Беланда - 1: 1.

Після 5 турів "Ніцца" займає в чемпіонаті Франції 2-е місце. "Монпельє" розташувався на 11-му рядку.

Ви зараз переглядаєте новину "Юнес Беланда приніс "Ніцці" нічию в чемпіонаті Франції". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"