"Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому

19 Серпня 2017, 21:06

Буффон відбив пенальті, призначений після перегляду відеоповтору

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Гонсало</span> <span>Ігуаїн</span> <span>забив</span> <span>третій</span> <span>гол</span> <span>у</
Гонсало Ігуаїн забив третій гол у

Чемпіон Італії "Ювентус" розпочав захист титулу з розгромної перемоги. У першому турі Серії А туринці на своєму полі знищили "Кальярі".

Вже на 12-й хвилині Маріо Манджукич рахунок відкрив, Пауло Дібала перед перервою подвоїв перевагу "Ювентуса", а Гонсало Ігуаїн після перерви довів рахунок до розгромного.

Гості мали прекрасний шанс на забити гол ще за рахунку 1: 0, проте Дієго Фаріас не зумів переграти Джанлуїджі Буффона з 11-метрової відмітки. Відзначимо, що арбітр зустрічі призначив пенальті тільки після перегляду відеоповтору.

У другому таймі на полі з'явилися зіркові новачки "старої синьйори" – на 71 хвилині на поле вийшов
Блез Матюїді, а через кілька хвилин на заміну вийшов і Дуглас Коста.

Нагадаємо, раніше "Ювентус" поступився "Лаціо" в матчі за Суперкубок Італії.

Ювентус – Кальярі -3:0
Голи: Манджукич (12), Дібала (45), Ігуаїн (66)

"Ювентус": Буффон, Ругані, Алекс Сандро, Ліхтштайнер, К'єлліні, Куадрадо (Дуглас Коста, 74), Пьянич, Маркізіо (Хедіра, 62), Манджукич, Дібала, Ігуаїн (Матюїді, 71).

"Кальярі": Краньо, Пізакане, Андреоллі, Капуано, Фараго, Падоін (Жоао Педро, 63), Барелла, Чигаріні (Дессена, 82), Іоніце, Чоп (Сау, 81), Фаріас.

Попередження: Ліхтштайнер (77)

Ви зараз переглядаєте новину ""Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"