"Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому

Буффон відбив пенальті, призначений після перегляду відеоповтору

Гонсало Ігуаїн забив третій гол у
Гонсало Ігуаїн забив третій гол у.
"Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому //smm.ollcdn.net/img/article/10486/88_main_new.1503166007.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10486/88_tn.1503166007.jpg Футбол Буффон відбив пенальті, призначений після перегляду відеоповтору

Чемпіон Італії "Ювентус" розпочав захист титулу з розгромної перемоги. У першому турі Серії А туринці на своєму полі знищили "Кальярі".

Вже на 12-й хвилині Маріо Манджукич рахунок відкрив, Пауло Дібала перед перервою подвоїв перевагу "Ювентуса", а Гонсало Ігуаїн після перерви довів рахунок до розгромного.

Гості мали прекрасний шанс на забити гол ще за рахунку 1: 0, проте Дієго Фаріас не зумів переграти Джанлуїджі Буффона з 11-метрової відмітки. Відзначимо, що арбітр зустрічі призначив пенальті тільки після перегляду відеоповтору.

У другому таймі на полі з'явилися зіркові новачки "старої синьйори" – на 71 хвилині на поле вийшов
Блез Матюїді, ачерезкількахвилинназамінувийшові Дуглас Коста.

Нагадаємо,раніше"Ювентус"поступився"Лаціо" в матчі за Суперкубок Італії.

Ювентус – Кальярі -3:0
Голи: Манджукич (12), Дібала (45), Ігуаїн (66)

"Ювентус":Буффон, Ругані,АлексСандро,Ліхтштайнер,К'єлліні,Куадрадо(ДугласКоста,74),Пьянич,Маркізіо(Хедіра,62),Манджукич,Дібала,Ігуаїн(Матюїді,71).

"Кальярі":Краньо,Пізакане,Андреоллі,Капуано,Фараго,Падоін(ЖоаоПедро,63),Барелла,Чигаріні(Дессена,82),Іоніце,Чоп(Сау,81),Фаріас.

Попередження: Ліхтштайнер (77)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " "Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"