27,16
30,85

Захисник збірної України отримав дві зірочки за програний матч Кубка Іспанії

Василь Кравець та його "Луго" поступилися на виїзді "Леванте"

Василь Кравець і "Луго" 80 хвилин грали з "Леванте" внічию 0: 0, але потім пропустили.  Фото twitter.com/CDeportivoLugo.
Захисник збірної України отримав дві зірочки за програний матч Кубка Іспанії //smm.ollcdn.net/img/article/11956/73_main_new.1544108472.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11956/73_tn.1544108472.jpg Футбол Василь Кравець та його "Луго" поступилися на виїзді "Леванте"

Після дострокового повернення зі збірної України через травму захисник Василь Кравець провів вже другий поєдинок за "Луго". Сьогодні його команда програла в гостях матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка Іспанії одному з лідерів елітного дивізіону – "Леванте" (6-е місце в турнірній таблиці, поруч з "Реалом") – з рахунком 0: 2.

Перша зустріч завершилася внічию – 1: 1, у повторній рахунок 0: 0 тримався до 80-ї хвилини, поки не забив Коке. А вже на 90 + 3-й хвилині Двамена встановив остаточний результат.

Кравець провів на полі всю гру, закривав всю ліву бровку при тактичній схемі 3-5-2 і отримав від авторитетного видання Marca дві зірочки. Таку оцінку в матчі на сайті газети отримали ще три футболісти "Луго", включаючи воротаря, і п'ять футболістів "Леванте", в тому числі обидва автори забитих м'ячів.

Нагадаємо, що Василь Кравець в січні 2017 року став футболістом "Луго" , що виступає в другому під силу дивізіоні чемпіонату Іспанії. Відтоді 21-річний вихованець львівських "Карпат" зіграв 37 матчів у Сегунді, ще два – в Кубку Іспанії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Захисник збірної України отримав дві зірочки за програний матч Кубка Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"