"Зеніт" розгромив "Малію" з рахунком 18:0 у товариському матчі

16 січня 2015, 20:00

Анатолій Тимощук взяв участь у розгромі катарського клубу

Фото ФК "Зеніт"

Товариський матч між "Зенітом" із Санкт-Петербурга і катарським клубом "Алія" завершився великою перемогою російської команди. Підсумковий рахунок – 18:0 на користь "Зеніту".

Зазначимо, що раніше з невідомих причин відмовився грати із "Зенітом" інший катарський клуб "Аль-Ахлі". Таким чином, "Малія" замінила його в поєдинку з пітерцями, що закінчилося для них надвеликою поразкою.

Український легіонер "Зеніту" Анатолій Тимощук з'явився на полі у перерві і на 88-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі.

"Малія" – "Зеніт" – 0:18 (0:10)

Шикарне видовище: повний запис знищення Усиком Візерспуна

Голи: Аршавін (7, 45), Шатов (8), Рондон (14, 18, 22), Крішіто (16), Нету (39), Ткачук (43, 44), Зуєв В. (51), Халк (57, пен), Кержаков (58), Вітсель (63), Шейдаєв (70, 75), Рязанцев (86), Тимощук (88).