Жіноча збірна України втратила перемогу над Хорватією на доданих хвилинах

15 Вересня 2017, 21:02

Українки зіграли внічию в першому матчі відбору на ЧС-2019, граючи в більшості весь другий тайм

<p>Жіночий футбол. Україна - Хорватія - 1: 1. фото ФФУ</p>

Жіноча збірна України з футболу провела перший матч відбіркового турніру чемпіонату світу 2019 року, який пройде у Франції. У Львові на "Арені Львів" наші дівчата зіграли внічию з командою Хорватії – 1: 1.

Дарина Опанащенко відкрила рахунок в матчі на 75-й хвилині з пенальті, проте утримати переможний рахунок наші футболістки не змогли, пропустивши гол на доданих арбітром хвилинах. В кінці першого тайму була видалена футболістка хорватської команди, так що весь другий тайм українки грали в більшості.

Нагадаємо, що за результатами жеребкування збірна України виявилася в групі 4 і посперечається за путівку на мундіаль з командами Швеції, Данії, Угорщини та Хорватії. Переможці семи груп складуть компанію Франції у фінальній стадії європейської першості. Чотири кращих володарі других місць зіграють у матчах плей-офф.

Цікаво, що матч жіночої збірної України вперше був показаний на нашому ТБ за стандартами Ліги Європи.

Ви зараз переглядаєте новину "Жіноча збірна України втратила перемогу над Хорватією на доданих хвилинах". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"