Чемпіон Формули-1 Хемілтон виграв першу практику перед Гран-прі Бразилії

13 Листопада 2015, 16:43

Перше тренування передостаннього етапу Формули-1 виграв британський гонщик "Мерседеса"

<p style="text-align: justify;">Льюїс Хемілтон показав найкращий час у першій практиці. фото AFP</p>
Льюїс Хемілтон показав найкращий час у першій практиці. фото AFP

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон показав кращий результат у першій сесії вільних заїздів на передостанньому, 18-му, етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Бразилії.

У п'ятницю на трасі "Інтерлагос" британець, достроково став чемпіоном у цьому сезоні, проїхав один зі своїх кіл за 1 хвилину 13,543 секунди. Другим став напарник Хемілтона Ніко Росберг (+0,519). Трійку кращих замкнув Себастьян Феттель з "Феррарі" (+0,625).

Друга практика Гран-прі Бразилії пройде в п'ятницю і розпочнеться о 18:00 за київським часом.

20. У.Стівенс Manor 1:18.090 4.547 22

Ви зараз переглядаєте новину "Чемпіон Формули-1 Хемілтон виграв першу практику перед Гран-прі Бразилії". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"