Даніель Ріккардо вдруге поспіль виграв етап Формули-1

24 Серпня 2014, 19:51

Австралієць виявився першим на гран-прі Бельгії, Хемілтон зійшов з дистанції

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Даніель</span> <span class="hps">Ріккардо</span> <span class="hps">святкує</span> <span class="hps">перемогу</span> <span class="hps">на</span> <span class="hps">гран</span>
Даніель Ріккардо святкує перемогу на гран

Австралійський гонщик Даніель Ріккардо виграв етап Формули-1 в Бельгії. Для австралійця це стало третьою перемогою в сезоні і другою поспіль.

Ніко Росберг фінішував другим, серйозно збільшивши лідерство в чемпіонаті після сходу Хемілтона. На третю сходинку подіуму піднявся Валттері Боттас.

Льюїс Хемілтон добре почав гонку, проте пізніше зіткнувся з Росбергом, проколов шину і змушений був зійти з гонки.

В особистому заліку продовжує лідирувати Ніко Росберг (220 очок), друге місце утримує Льюїс Хемілтон (191), а за ним йде Даніель Ріккардо (156).

10. Данило Квят (Toro Rosso) +1: 05.347

Ви зараз переглядаєте новину "Даніель Ріккардо вдруге поспіль виграв етап Формули-1". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"