Феттель показав найкращий час в останній практиці Гран-прі Монако

27 Травня 2017, 14:35

Друге місце зайняв його партнер по Феррарі Райкконен, третє - Боттас з "Мерседеса"

<p style="text-align: justify;">Себастьян Феттель. Фото AFP</p>
Себастьян Феттель. Фото AFP

Німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель показав найкращий час у третій сесії вільних заїздів на шостому етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Монако.

У суботу Феттель, раніше в Монако став кращим у другій практиці, проїхав одне зі своїх кіл за 1 хвилину 12,395 секунди. На другій позиції ще один гонщик "Феррарі" Кімі Райкконен (+0,345). Трійку найшвидших замкнув Вальттері Боттас (+0,435) з "Мерседеса".

Кваліфікація на Гран-прі Монако пройде в суботу і почнеться о 15:00 за київським часом, гонка стартує в цей же час в неділю.

Ви зараз переглядаєте новину "Феттель показав найкращий час в останній практиці Гран-прі Монако". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"